użytkownicy naszej strony internetowej,

bardzo przepraszamy za niedogodności związane z zamianą czcionek i zmianami zapisów –

spowodowane jest to starym programem i prosząc o cierpliwość,

informujemy o przygotowywanej nowej formie strony www. Opolskiej Trójki.

UWAGA !

W DNIACH: 14.07. - 30.07. 2020r. SEKRTARIAT PLO III BĘDZIE NIECZYNNY.

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE ZAŁATWIENIE EWENTUALNYCH SPRAW.

Dzisiaj jest środa, 08 lipiec 2020r,

Rok szkolny - 2019/2020

Trójkowicze w finale konkursu Droga na Harvard

Konkurs ma pomóc młodym ludziom, którzy marzą o studiach na najbardziej prestiżowej uczelni świata. Od 10 lat organizowany jest ten konkurs, aby pomóc ambitnym osobom w realizacji marzeń. Każdy z kilkunastu laureatów otrzymuje roczne wsparcie mentorskie członków stowarzyszenia "Harvard Club of Poland" w swojej "Drodze na Harvard". 4 laureatów nagrody głównej spędza tydzień w USA i poznaje tamtejsze uczelnie.

Wirtualny Dzień Otwarty dla kandydatów na studia

Po raz pierwszy Uniwersytet Śląski w Katowicach organizuje dzień otwarty dla kandydatów na studia w formie wirtualnej. Wydarzenie online rozpocznie się już 4 czerwca o godz. 9.00.

Dyskusje Moderowane SU w Opolu

20 oraz 22 maja odbyły się Dyskusje Moderowane SU w Opolu organizowane przez Ogólnopolska Federacja Młodych

W dyskusjach brali udział uczniowie naszej szkoły! Byli to: Marek Kossakowski oraz Piotr Zatrwanicki. Tematem debat było: Czy e-learning w przyszłości zastąpi edukację tradycyjną?

Wirtualna sesja tureckiego Europejskiego Parlamentu Młodzieży.

W ostatnich dniach uczeń klasy 1an, Kacper Lubiewski, brał udział w pierwszej wirtualnej sesji tureckiego Europejskiego Parlamentu Młodzieży. Samo wydarzenie skupiało się w dużej mierze na ochronie środowiska. Odnalazł się tam więc wspaniale Kacper, który opowiedział delegatom o działalności polskiego Młodzieżowego Strajku Klimatycznego - jego przedsięwzięciach i aktywizmie. Gratulujemy!

Czyli Pani Kasia, wf dla wszystkich.

Uniwewrsytet Medyczny Wrocław

Szanowni Państwo,

Pandemia niestety nie pozwoliła nam zaprosić uczniów klas maturalnych w mury uczelni. Dlatego wychodzimy na spotkanie do internetu. Jeśli w Państwa szkole znajdują się klasy biologiczno-chemiczne, ratownicze lub inne, które mogą być zainteresowane kierunkami medycznymi, to prosimy o udostępnienie im informacji o Dniu Otwartym Online.

Terminarz e-konsultacji dla maturzystów

Fundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia

Szanowni Państwo,

Fundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia 6 lipca 2020 roku rozpocznie rekrutację do 9 Edycji stypendiów akademickich na rok 2020/2021.

Szanowni Państwo; Uczniowie i Rodzice/Opiekunowie naszych uczniów

Szanowni Państwo;
Uczniowie i Rodzice/Opiekunowie naszych uczniów.
W związku z kolejną informacją Ministra Edukacji Narodowej o wprowadzeniu przedłużenia zdalnej edukacji w polskich szkołach przekazuję, że po 24 maja br. edukacja nadal prowadzona będzie w formie zdalnej.

Drzwi Otwarte Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej

Serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej, które odbędą się w trybie zdalnym w dniach 23 i 24 maja na platformie Discord. Będzie to niepowtarzalna okazja dla maturzystów do poznania naszego Wydziału i porozmawiania ze studentami.

« 4 5 [6] 7 8 z 11 stron »