OD 16.07. DO 16.08.2019

Dzisiaj jest niedziela, 18 sierpień 2019r,

Rok szkolny - 2018/2019

W DZIEŃ BEZ ŚMIECENIA #ZaczynamOdSiebie

Do 2021 roku ze sklepów znikną plastikowe jednorazówki (patyczki higieniczne, plastikowe widelce, noże, łyżki, talerze, słomki, mieszadełka do napojów, patyczki do balonów, pojemniki do żywności i styropianowe kubeczki).

EYP w Opolu – „Trójkowicze” zorganizowali sesję dla młodych Europejczyków

Europejski Parlament Młodzieży (ang. EuropeanYouthParliament – EYP) to niezależna i ponadpartyjna organizacja non-profit, działająca od 1987 roku. Dziś jest jedną z największych na świecie platform debaty i edukacji obywatelskiej, wymiany poglądów oraz spotkań międzykulturowych młodych ludzi. Dzięki EYP ponad 35 000 młodych Europejczyków rocznie doświadcza demokracji w praktyce, rozwijając umiejętności komunikacji i pracy w międzynarodowym zespole.

Logiczny uczeń

„FESTIWAL KARIERY. ZDROWA KARIERA PRZED TOBĄ”

„FESTIWAL KARIERY.
ZDROWA KARIERA PRZED TOBĄ”
22 maja 2019 roku.

Ranking szkół średnich

Miło jest mi poinformować, że według najnowszego rankingu szkół średnich przygotowanego przez portal WaszaEdukacja.pl, Państwa placówka zajęła pierwsze miejsce podium wśród najlepszych liceów w Państwa mieście.

45. Ogólnopolskia Olimpiada Geograficzna

14 kwietnia 2019r. zakończyły się trzydniowe zmagania w finale 45. Ogólnopolskiej Olimpiady Geograficznej w Kołobrzegu.
Łącznie podczas egzaminów pisemnego i ustnego oraz zadań terenowych rywalizowało 121 uczniów z całego kraju. Wśród nich - znalazł się
Piotr Zatwarnicki,

UWAGA !

Spotkanie zespołów nadzorujących przed egzaminami maturalnymi w III LO i w VI LO o godz. 8:00 i 13:00
Proszę o punktualność.

Maraton Opolski - wolontariusze poszukiwani

LI Mała Olimpiada Matematyczna – wygrana !!!

Podobnie jak poprzednie, również tegoroczna edycja
Małej Olimpiady Matematycznej należy do Trójki

Informacja o Stypendium akademickim im. Jerzego Juzonia

« 3 4 [5] 6 7 z 30 stron »