Dzisiaj jest piątek, 14 grudzień 2018r,

Rok szkolny - 2018/2019

Inauguracja zajęć dla nowych stypendystów KFnrD

W sobotę 27 października na Zamku Królewskim w Warszawie zainaugurowany został 36. rok Programu Pomocy Zdolnym.
Na ten rok szkolny przyjętych zostało do programu 533 uczennic i uczniów z całej Polski, w tym: 349 nastolatków o zainteresowaniach naukowych i literackich, 154 młodych muzyków i 30 zdolnych plastyków.

Wykaz stypendystów – uczniów ZSO w roku szkolnym 2018/2019

Uwaga rodzice

Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących serdecznie zaprasza wszystkich rodziców uczniów klas gimnazjum i liceum na zajęcia profilaktyczne (profilaktyka uzależnień) w dniu 08.11.2018r. (czwartek) o godzinie 16:00 w sali nr 26

NAU SA przedłuża do końca listopada, możliwość ubezpieczenia uczniów

NAU SA przedłuża do końca listopada, możliwość ubezpieczenia uczniów przez moduł internetowy www.ubezpieczenia.nau.pl. Hasło pozostaje bez zmian.

Okres ubezpieczenia pozostaje bez zmian, od 1 września 2018 do 31 sierpnia 2019 roku.

Koło historyczne III LO na sesji o Witoldzie Pileckim w Zespole Szkół Mechanicznych w Opolu

25 października 2018 roku uczennice klasy I a – Laura Jurczyk i Kaja Krawczyk – w ramach zajęć „Koła historycznego” w III LO wzięły udział w sesji popularnonaukowej poświęconej postaci Witolda Pileckiego, którazostała zorganizowana w Zespole Szkół Mechanicznych w Opolu.

Uczniowie III LO w Opolu na XXIII Seminarium Śląskim pt.: „Europa po Wielkiej Wojnie” na zamku w Kamieniu Śląskim

23 października 2018 roku grupa trzydziestu uczniów Liceum Ogólnokształcącego nr III im. Marii Skłodowskiej-Curie w Opolu – klasa II a oraz członkowie koła historycznego – uczestniczyła w inauguracji XXIII Seminarium Śląskiego organizowanego od lat w Kamieniu Śląskim. Motywem przewodnim tegorocznej edycji była Europa po wielkiej Wojnie.

2 listopada (piątek, Dzień Zaduszny)

Uwaga !
Przypominamy, że zgodnie z planem organizacji roku szkolnego 2018/19
2 listopada (piątek, Dzień Zaduszny)
jest w ZSO w Opolu
dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.
Jednocześnie informujemy, że w dniu tym sekretariat szkoły również jest nieczynny.
Prosimy o zaplanowanie załatwiania spraw biurowych w innym terminie.

Oferta nieodpłatnych, cotygodniowych zajęć dla uczniów

Uprzejmie informuję, że w Miejskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Opolu (ul. Powstańców Śląskich 19) została przygotowana oferta nieodpłatnych, cotygodniowych zajęć dla uczniów.

Uczennica klasy 2 a – humanistycznej – ANNA DOMAGAŁA –

W kolejnym etapie wyjątkowego konkursu organizowanego przez Fundację Przedsiębiorczości Kobiet została laureatką

Nowe książki w bibliotece szkolnej 2

« 3 4 [5] 6 7 z 20 stron »