OD DNIA 16 LIPCA 2018

W GODZINACH:

Dzisiaj jest piątek, 20 lipiec 2018r,

Rok szkolny - 2017/2018

Patrycja Mular, uczennica kl. I e zajęła 3. miejsce w finale II Konkursu Literackiego

Patrycja Mular, uczennica kl. I e
Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr III
im. M. Skłodowskiej – Curie w Opolu
zajęła 3. miejsce w finale
II Konkursu Literackiego
„Piszę, bo lubię, chcę i mogę”.

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych, w lekkiej atletyce

W dniu 16 maja 2018 r. na Stadionie Opolskich Olimpijczyków odbyły się Mistrzostwa Opola Szkół Ponadgimnazjalnych, w lekkiej atletyce. Po raz kolejny bardzo dobry występ zanotowali nasi szkolni lekkoatleci. Oto nasi medaliści:

Fantastyczne sukcesy uczniów PG nr 9 w zawodach matematycznych!!!

Warsztaty literackie w MBP

Warsztaty literackie "O tym jak poruszać się w świecie grozy?", odbędą się dnia 29 maja (wtorek) w MBP, przy ul. Minorytów 4 - Galeria ZAMOSTEK.

Opole śpiewa na cztery strony świata

Serdecznie zapraszamy Państwa na koncert pt. Opole śpiewa na cztery strony świata.

Tematyką przewodnią koncertu będą piosenki z różnych krajów. Usłyszymy m.in. tradycyjne pieśni afrykańskie.

W koncercie wezmą udział chóry i zespoły wokalne z opolskich szkół.

INFORMACJA O HARMONOGRAMIE KLASYFIKACJI KOŃCOWEJ 2017/2018

Projekt edukacyjny gimnazjalny - 25.05.2018

Mistrzostwa Opola Szkół Ponadgimnazjalnych, w lekkiej atletyce

W dniu 15 maja 2018 r. na Stadionie Opolskich Olimpijczyków odbyły się Mistrzostwa Opola Szkół Ponadgimnazjalnych, w lekkiej atletyce. Po raz kolejny bardzo dobry występ zanotowali nasi szkolni lekkoatleci. Zdobyliśmy łącznie 12 medali w tym aż 7 złotych.

JEDYNY MATEMATYK Z OPOLSZCZYZNY NA KRAJOWYM FINALE l LXIX OLIMPIADY MATEMATYCZNEJ

Mikołaj Pater, uczeń II klasy biologiczno – chemicznej Opolskiej Trójki
Jest jedynym finalistą tegorocznej olimpiady matematycznej z naszego regionu. Finały odbyły się w Augustowie, a opiekunami Indywidualnego Toku Nauki Mikołaja z matematyki są mgr Anna Tesarowicz oraz prof. dr hab. Robert Sochacki.

Nowe książki dostępne w bibliotece

« 3 4 [5] 6 7 z 11 stron »