Dzisiaj jest sobota, 15 grudzień 2018r,

Rok szkolny - 2018/2019

SZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY

5 listopada odbył się w naszej szkole turniej szachowy z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno uczniów gimnazjum jak i liceum.

Dzień dla Niepodległej

Zapraszamy do wspólnego śpiewania hymnu narodowego
W dniu 9 listopada 2018 r.o godz. 11.11.
w 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości na szkolnym boisku przy ul. Dubois 28
spotkają się uczniowie
III LO im. M. Skłodowskiej – Curie, Gimnazjum nr 9 Dwujęzycznego oraz PSP nr 2 im. Polskich Olimpijczyków i Zespołu Szkół Ekonomicznych
w Opolu

URODZINY PATRONKI SZKOŁY MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE

Konkurs poezji oraz quiz historyczny “Myśmy wciąż do Niepodległej szli...”

Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie poetyckim oraz quizie wiedzy “Myśmy wciąż do Niepodległej szli...”, ogłoszonym z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości! Na zgłoszenia do quizu wiedzy czekamy do 9.11.2018 r., a do konkursu poezji do 16.11.2018 r.

Lekcje Grotowskiego czyli 13 rzędów do teatru…

Warsztaty teatralne – Lekcje Grotowskiego w MDK w Opolu

– Pan Dariusz Kowcun i Pan Krzysztof Żyliński prowadzą zajęcia z wielką pasją i uczniowie opolskiej Trójki, którzy już mogli wziąć udział w zajęciach przybliżających nie tylko fascynującą historię chyba najbardziej znanego na świecie polskiego reformatora teatru współczesnego – Jerzego Grotowskiego - przede wszystkim poczuli na własnej skórze zasady i metody pracy Wielkiego Mistrza w trakcie warsztatów.

Udział uczniów naszej szkoły w spektaklu „WIATR WOLNOŚCI” Teatru „Nie teraz” z Tarnowa

Udział uczniów naszej szkoły w spektaklu
„WIATR WOLNOŚCI”
Teatru „Nie teraz” z Tarnowa
7 LISTOPADA, ŚRODA, GODZ. 14.00.

Piętnasta, jubileuszowa edycja projektu CEMS Chanc

Szanowni Państwo,

w imieniu CEMS Club Warszawa, organizacji non-profit działającej przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, pragniemy zaprosić uczniów Państwa szkoły do udziału w piętnastej, jubileuszowej edycji projektu CEMS Chance, która odbędzie się w terminie 4-7 grudnia 2018 r. w Warszawie.

Plan spotkań z rodzicami 8 listopada 2018 r. (czwartek)

16.30 – wywiadówki dla rodziców/opiekunów
17.00 do 18.30 – dyżur dla nauczycieli niebędących wychowawcami
17.15 – spotkanie wszystkich rodziców/opiekunów uczniów klas maturalnych
z komitetem studniówkowym – aula szkoły

Ogłoszenie o naborze na członka Młodzieżowej Rady Miasta w Opola na lata 2018-2020

Na podstawie zapisów załącznika do uchwały nr LXVII/1295/18 Rady Miasta Opola z dnia 27 września 2018 r. w sprawie zmiany statutu Młodzieżowej Rady Miasta w Opolu zawartych

w etapie III przewodniczący Zespołu ds. wyboru członków Młodzieżowej Rady Miasta
w Opolu ogłasza nabór kandydatów na członka Młodzieżowej Rady Miasta w Opola na lata 2018-2020.

OLIMPIADY Z NAUK HISTORYCZNO-SPOŁECZNYCH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

« 2 3 [4] 5 6 z 20 stron »