Dzisiaj jest poniedziałek, 18 luty 2019r,

Rok szkolny - 2018/2019

Kolejny sukces literacki Aleksandry Orlikowskiej

Mimo że Ola jest jeszcze uczennicą gimnazjum, jej literackie zacięcie i talent przynoszą Jej sukcesy na w ogólnopolskich konkursach, w których staje w szranki nie tylko ze starszą młodzieżą ale również wraz z dorosłymi artystami słowa.

Wspaniałe sukcesy Ludwiki i Aleksandry – VIII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. R. Brandstaettera „Wyjście z cienia” wygrany !

I miejsce Ludwiki Gołaszewskiej – Siwiak z kl. II a w tak prestiżowym konkursie recytatorskim to wielki sukces.

#COP24, Katowice, 14 grudnia 2018 r.

Kilkanaście rekomendacji znalazło się w manifeście przygotowanym przez młodych polskich delegatów na tegorocznym Szczycie Klimatycznym.

Boże Narodzenie 2018

Na nutach wrażliwości

Wspaniały koncert pastorałek i wspólnego kolędowania przygotowali uczniowie
naszego liceum

„Klasa1e dla potrzebujących"

Klasa 1e lekarska w tym roku pomyślała nie tylko o sobie, ale także o innych i w Bożonarodzeniowej aurze postanowiła wspomóc osoby potrzebujące i borykające się z licznymi trudnościami życiowymi w noclegowni „Barka” w Błotnicy Strzeleckiej.

Szlachetna Paczka dotarła do rodziny

Właśnie dobiegł końca finał XVIII edycji Szlachetnej Paczki. W trakcie „weekendu cudów” 8-9 grudnia, pomoc dotarła do 16 703 potrzebujących rodzin w całej Polsce! Do ich domów w sobotę i niedzielę zapukało prawie 13 tys. wolontariuszy, którzy przekazali pomoc przygotowaną przez prawie 562 tys. darczyńców.

REKRUTACJA TRWA!

Do 31 stycznia 2019 roku można nadsyłać zgłoszenia do Konkursu Naukowego E(x)plory.
Zapraszamy wszystkich pasjonatów nauki i nowych technologii, wynalazców i badaczy w wieku 13-20 lat. Do wygrania stypendia naukowe, wyjazdy międzynarodowe, nagrody rzeczowe.

Uczeń III LO w Opolu zwycięzcą Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie

W poniedziałek 10 grudnia 2018 r. w Opolu na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego ponad 330 uczniów z ponad 100 szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski pisało test finałowy Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie organizowanej przez Kurię Diecezji Opolskiej.

Młodzi dla Kamerunu

« 2 3 [4] 5 6 z 25 stron »