Dzisiaj jest sobota, 15 grudzień 2018r,

Rok szkolny - 2018/2019

myOXperience – jak spełnić marzenie o studiach na Oxfordzie

myOXperience to konkurs adresowany do uczniów szkół średnich, którzy pragną studiować na najlepszych angielskich uczelniach. Jego celem jest nie tylko spełnienie marzeń i wyłonienie laureatów, którzy odwiedzą uniwersytet Stephena Hawkinga, J.R.R. Tolkiena i Oscara Wilda.myOXperience chce przełamać stereotyp i edukować, że nie trzeba być bogatym, by zdobywać wiedzę na Oxfordzie.

WIRTUALNA AKADEMIA ASTRONOMII

List z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę

PODZIĘKOWANIE

Turniej wiedzy nt. HIV/AIDS

dla uczniów szkół gimnazjalnych i średnich z terenu miasta Opola
w ramach programu „Wiedza kluczem do zdrowia”
realizowany przez Oddział Rejonowy PCK w Opolu
finansowany ze środków Miasta Opola

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA etap szkolny

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w szkolnym etapie Olimpiady.
Odbędzie się ona 23 listopada (piątek) o godzinie 10.30 w sali namiotowej.
Zapisy u nauczycieli wychowania fizycznego do 21 listopada ( środa).

Europejski Parlament Młodzieży (EYP)

Europejski Parlament Młodzieży (EYP) jest to organizacja umożliwiająca młodzieży z całej Europy udział w symulowanych obradach Parlamentu Europejskiego. Stwarza możliwość młodym, ciekawym świata ludziom rozwinięcia swoich umiejętności społecznych, językowych ale także dyplomatycznych.

JARECKI LIVE BAND

27 LISTOPADA 2018
GODZ. 17:00
CWK OPOLE

III Liceum dla Niepodległej

Z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości odbyła się w naszej szkole podniosła uroczystość, której jednym z elementów było wspólne odśpiewanie Hymnu Narodowego, do którego zaprosiliśmy wczoraj uczniów i nauczycieli z Liceum Ogólnokształcącego nr VIII w Opolu, Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Gen. Stefana Roweckiego "Grota" w Opolu i Szkoły Podstawowej nr 2, w sumie ponad 1500 osób! Mazurek Dąbrowskiego jeszcze nigdy tak pięknie i doniośle nie brzmiał w murach naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom i współorganizatorom oraz pomysłodawcom tego wydarzenia, które było dla nas wszystkich bardzo ważnym i wzruszającym momentem w obchodach Święta Narodowego.

Uwaga !!! Korekta terminów szkolnych etapów konkursów przedmiotowych dla gimnazjalistów !!!

« 1 2 [3] 4 5 z 20 stron »