Dzisiaj jest poniedziałek, 18 luty 2019r,

Rok szkolny - 2018/2019

Stypendium za szczególne osiągnięcia w r.sz. 2018/2019

Zgodnie z informacją Opolskiego Kuratorium Oświaty, wśród tegorocznych stypendystów MEN, otrzymujących stypendium za szczególne osiągnięcia w r.sz. 2018/2019 znaleźli się dwaj uczniowie III LO w Opolu

XXI Ranking Liceów i Techników Perspektywy 2019

Brawa dla najlepszych!

Były dyplomy, gratulacje, pamiątkowe zdjęcia, a nawet deszcz confetti na zakończenie uroczystości: tak wyglądał 21. finał Rankingu Liceów i Techników Perspektywy, który odbył się 10 stycznia w kampusie Grupy Uczelni Vistula w Warszawie. Najlepszym szkołom z całej Polski gratulowała Kapituła Rankingu, rektorzy i prorektorzy uczelni, prezydenci miast, reprezentanci władz oświatowych.

Złoto dla PG 9!

Mateusz Zieliński, Maciej Durlik i Aleksander Czajka mistrzami Opola Szkół Gimnazjalnych
w Badmintonie. Chłopcy mierzyli się ze świetnymi drużynami, ale okazali się najlepsi!

Gratulacje!

"Tydzień dla Sebastianka"

W dniach 17-20.12.2018r. w naszej szkole odbyła się zbiórka środków dla Sebastiana Wilka. 11-latek choruje na Zespół Pradera-Williego. Choroba ta związana jest z wiotkością mięśni, chronicznym łaknieniem i wieloma aspektami zaburzeń psychoruchowych.

We współpracy ze Stowarzyszeniem Odra - Niemen, wspierającym Polaków mieszkających na terenie Litwy, Białorusi i Ukrainy w ramach akcji Rodacy –

ORGANIZUJEMY ZBIÓRKĘ ŻYWNOŚCI
O DŁUGIM TERMINIE WAŻNOŚCI,
KTÓRA ZOSTANIE PRZEKAZANA POTRZEBUJĄCYM „KRESOWIAKOM”

Lekkoatleci trenują na obozach i zdobywają medale

Sezon startów lekkoatletycznych na stadionie rozpocznie się pod koniec kwietnia. Co roku nasi uczniowie zdobywają wiele medali na mistrzostwach miasta, województwa a najlepsi z sukcesami startują na Mistrzostwach Polski. Sukcesy to efekt systematycznej pracy treningowej.

NOC BIOLOGÓW

Mam przyjemność zaprosić Państwa wraz z uczniami na NOC BIOLOGÓW. Jest to impreza popularno-naukowa przybliżająca wszystkim zainteresowanym największe tajniki otaczającej nas przyrody.

Ogłoszenie o naborze na członka Młodzieżowej Rady Miasta w Opola

Kandydatem na członka Młodzieżowej Rady Miasta w Opolu może zostać uczeń szkoły ponadpodstawowej z terenu miasta Opola, który spełnia łącznie następujące kryteria potwierdzone pisemnym oświadczeniem kandydata:

Kolejny sukces naszego żeńskiego zespołu - srebrny medal na Mistrzostwach Opola w Badmintonie

Kolejny sukces naszego żeńskiego zespołu. Karolina Kopka, Ada Kępczyńska i Marysia Szuster zdobyły srebrny medal na Mistrzostwach Opola w Badmintonie. Pierwszą rakietę reprezentowała Karolina, która ze spokojem i opanowaniem wygrywała kolejne sety.

Bardzo udane występy naszych szachistów na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowo!

Na przełomie listopada i grudnia 2018r. drużyna szachistów w składzie: Marek Kossakowski, Jan Machalski, Miłosz Ptaszek, Szymon Chmura i Julia Drobina wywalczyli w Mistrzostwach Opola Szkół Gimnazjalnych złoty medal.

« 1 2 [3] 4 5 z 25 stron »