Dzisiaj jest poniedziałek, 18 luty 2019r,

Rok szkolny - 2017/2018

Trójkowy wysyp olimpijczyków na wiosnę…

Przedwiośnie to czas finałów ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych, w których uczniowie opolskiej Trójki stają w szranki z najlepszą młodzieżą z całego kraju w różnorodnych dziedzinach wiedzy.

Szanowni Państwo,

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I w Opolu, jako realizator projektu „Licealista na rynku pracy – zdobywanie kompetencji zawodowych przez uczniów szkół licealnych Miasta Opola”, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, zaprasza uczniów liceów miasta Opolu do wzięcia udziału w konkursie polegającym na zaprojektowaniu logotypu w/w projektu.

Spotkanie podsumowujące udział uczniów PG nr 9 w wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych :
Wtorek 27.03. godz, 10.30 - aula
Zaproszenie dla wszystkich laureatów, finalistów oraz nauczycieli i- opiekunów .

Bardzo wyjątkowy - MICHAŁ WACHNICKI

Wyjątkowo zdolny uczeń.. wyjątkowo pracowity.. wyjątkowo wszechstronny
Bardzo wyjątkowy - MICHAŁ WACHNICKI.

DZIEŃ OTWARTY 2018

Liceum Ogólnokształcącego nr III im. Marii Skłodowskiej-Curie w OPOLU
21 marca 2018 roku (9.00-14.00)

REKOLEKCJE W ZSO – GIMNAZJUM I LICEUM 22 MARCA 2018 (CZWARTEK)

Akcja - MIŚ

PODZIĘKOWANIA

Wykaz stypendystów – uczniów ZSO w roku szkolnym 2017/2018

Plan spotkań z rodzicami 22 marca 2018 r. (czwartek)

Prezydent Opola uhonorował najlepszych sportowców

Co decyduje o sukcesie w sporcie? Talent czy praca? Sam talent to zdecydowanie za mało. Sukces sportowy odnoszą tylko ci zawodnicy, którzy postanowili ciężko i systematycznie pracować. Czy warto tak się poświęcać? Wylewać pot na treningach, kiedy inni błogo odpoczywają? Zwycięstwo, medal, nowy rekord, to dla zawodnika najlepsza zapłata za lata poświęcenia i wyrzeczeń. Najlepsi sportowcy z naszej szkoły otrzymali jednak jeszcze inną, finansową zapłatę, za sukcesy sportowe na szczeblu ogólnopolskim. Czwórka licealistów otrzymała z rąk Prezydenta Opola roczne stypendium sportowe.

« 21 22 23 [24] 25 z 25 stron »