Dzisiaj jest sobota, 15 grudzień 2018r,

Rok szkolny - 2018/2019

Stypendia Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2017/2018.
Tegorocznym stypendystą w III LO im. M. Skłodowskiej – Curie w Opolu został

MIKOŁAJ PATER

Fundacja Rising Star Education

Fundacja powstała dzięki współpracy osób, które studiowały na najlepszych polskich i zagranicznych uniwersytetach, absolwentach takich uczelni jak Harvard czy Oxford. Pragniemy pomóc licealistom o wyjątkowym potencjale w dostaniu się na wymarzone studia wspierając ich w przygotowaniach do aplikacji i kwestiach finansowych.

Kobieta 1918-2018

Kobieta 1918-2018, projekt przypominający zarówno historię 100 – lecia uzyskania przez Polki praw wyborczych, jak i wprowadzający dyskusję młodzieży o społecznej aktywności (nie tylko kobiet).

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DLA KLAS 1 i 2 liceum

7 grudnia (piątek) po 3 lekcji
DRUŻYNY:8 osób z klasy (4dziewczynki i 4 chłopców)
UWAGA:z lekcji zwolnieni są tylko uczniowie grający w turnieju !!!
Zapisy u nauczycieli w-f

MICHAŁ WACHNICKI kl. Ie MISTRZEM EUROPY

W dniach 23-24 listopada 2018 roku w Budapeszcie odbyły się Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin. Startowało w nich ponad 400 zawodników. Jednym z reprezentantów Polski był Michał Wachnicki, uczeń klasy 1e, który został mistrzem Europy, wygrywając kategorię kadetów w konkurencji kata (układy ataku i obrony).

Etap miejski przedmiotowych konkursów gimnazjalnych w roku szkolnym 2018/2019

(zgodnie z zarządzeniem nr 10 Opolskiego Kuratora Oświaty z dn.31.08.2018r. r. w sprawie organizacji konkursów przedmiotowych)

Organizacja miejskiego etapu przedmiotowych konkursów gimnazjalnych w roku szkolnym 2018/2019

XIV MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW do lat 18 SHINKYOKUSHIN

Opolskiego Centrum Onkologii

20 listopada 2018
Dla uczniów klas biologiczno – chemicznych odbyły się zajęcia nt. profilaktyki nowotworowej poprowadzone przez Panią Barbarę Kurzycęz Opolskiego Centrum Onkologii

Zapraszamy uczniów klas maturalnych

W imieniu Uniwersytetu Opolskiego i stowarzyszenia Pogadalnia, zapraszamy uczniów klas maturalnych na darmowe warsztaty z obszaru coachingu, terapii i doradztwa filozoficznego.

« 1 [2] 3 4 5 z 20 stron »