Szanowni Państwo,

użytkownicy naszej strony internetowej,

bardzo przepraszamy za niedogodności związane z zamianą czcionek i zmianami zapisów –

spowodowane jest to starym programem i prosząc o cierpliwość,

informujemy o przygotowywanej nowej formie strony www. Opolskiej Trójki.

UWAGA !

W DNIACH: 14.07. - 30.07. 2020r. SEKRTARIAT PLO III BĘDZIE NIECZYNNY.

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE ZAŁATWIENIE EWENTUALNYCH SPRAW.

Dzisiaj jest środa, 08 lipiec 2020r,

Rok szkolny - 2019/2020

Zachęcamy do zapoznania się z zasadami programu Dobry Start

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

INFORMACJA O STYPENDIACH MOTYWACYJNYCH

(ZGODNIE Z ART.90G USTAWY Z DNIA 7 WRZEŚNIA 1991 O SYSTEMIE OŚWIATY)

Historyczny sukces Trójki

Dziewczęta zwyciężyły w tegorocznej edycji współzawodnictwa sportowego szkół miasta Opola.

Co roku, od września do końca maja, uczniowie opolskich szkół rywalizują w rozgrywkach organizowanych przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Opolu. W tym specyficznym dla edukacji roku szkolnym, rozgrywki zakończyły się nieco wcześniej, jednak większość rozgrywek została w pełni zrealizowana.

BUDŻET OBYWATELSKI OPOLA 2021

Jagiellońskie Warsztaty Olimpijskie

Martyna Łopianiak i Bartłomiej Sitnik brali udział w Jagiellońskich Warsztatach Olimpijskich organizowanych przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego

Poezja i język niemiecki

Poezja i język niemiecki - to trudne połączenie, ale dla wybitnych pasjonatów języka Goethego, Schillera czy Hessego jest nie tylko możliwe, ale i dające ogromną satysfakcję. Ania Haberecht z klasy I C N i Patrycja Maruska z kl II E zostały laureatkami konkursu recytatorskiego Jugend trägt Gedichte vor, organizowanego przez Towarzystwo Społeczno- Kulturalne Niemców na Śląsku Opolskim.

Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Licealiady w Roku Szkolnym 2019/2020!!!

Mamy Sportową Perełkę!!!
Martyna Łopianiak, uczennica klasy 1Ds w tym roku szkolnym wygrała Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Licealiady w Roku Szkolnym 2019/2020!!!

Rekrutacja - kandydaci do klasy dwujęzycznej

Przypominam kandydatom do klasy dwujęzycznej z wykładowym językiem angielskim o sprawdzianie kompetencji językowych, który odbędzie się 25 czerwca 2020 r. (czwartek) o godz. 12.00 w auli szkolnej na pierwszym piętrze koło sekretariatu.

ORGANIZACJA ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO W III LO

Drodzy uczniowie,
mimo braku możliwości spotkania całej szkolnej społeczności na zakończeniu roku szkolnego 2019/2020, umożliwiamy chętnym uczniom odebranie tegorocznych świadectw 26 czerwca br. w klasach.

« 1 [2] 3 4 5 z 11 stron »