OD DNIA 16 LIPCA 2018

Dzisiaj jest piątek, 20 lipiec 2018r,

Rok szkolny - 2017/2018

Dyplom dla III LO w Opolu

III LO im. M. Skłodowskiej – Curie w Opolu w Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości 2018 jako jedyna szkoła z Opola

Patronem rankingu jest Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Rzeczpospolita. Zestawienie wyróżnia szkoły, które sprzyjają zaangażowaniu społecznemu i rozwojowi kompetencji praktycznych uczniów.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 W ZSO W OPOLU 22 CZERWCA 2018

Stypendium Fundacji Efekt Motyla

Dzień dobry,
działając w imieniu Fundacji Efekt Motyla poniżej przesyłam informacje o naborze do programu stypendialnego naszej Fundacji w roku szkolnym 2018/19. Program stypendialny jest prowadzony przez naszą Fundację od 2008r. i z każdym rokiem coraz bardziej się rozwija. Będę bardzo wdzięczna za ogłoszenie informacji dotyczących stypendium, w szczególności poprzez ogłoszenie o naborze do stypendium w szkole oraz bezpośrednie przekazanie informacji o naborze najbardziej potrzebującym uczniom.

Sukcesy na plażówce

Świetnie spisały się nasze pary siatkarskie na międzyszkolnych zawodach w siatkówce plażowej szkół ponadgimnazjalnych.

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Rekrutacja
Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci pomaga w rozwoju uzdolnień uczniom szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjów i szkół podstawowych.

Wioska Olimpijska

Wioska Olimpijska to prestiżowy wakacyjny obóz naukowy dedykowany laureatom i finalistom Olimpiad licealnych. Inicjatywa organizowana jest przez członków Collegium Invisibile, studiujących na takich uczelniach jak Cambridge, Oxford, Princeton, Uniwersytet Kopenhaski, UJ, UW. Program przeznaczony jest dla laureatów i finalistów ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych i ma formę obozu naukowego organizowanego przez studentów Collegium Invisibile. Licealiści biorą udział w intensywnych warsztatach naukowych z interesujących ich dziedzin oraz prezentują referaty przygotowane pod opieką studentów. Mają również okazję wysłuchać wykładów zaproszonych pracowników uniwersyteckich.

Wakacyjne warsztaty w Opolu - nauka za granicą

Rządowy program „Dobry Start”

1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”. Dzięki programowi rodzice i opiekunowie – bez względu na dochody – otrzymają raz w roku wsparcie finansowe w wysokości 300 zł. Będą mogli przeznaczyć je na zakup m.in. przyborów szkolnych, czy odzieży na nowy rok szkolny.

UWAGA KLASY 2 i 3 GIMNAZJUM

W związku z terminem zwrotu podręczników gimnazjalnych, zapraszamy uczniów wraz z prawnymi opiekunami do biblioteki szkolnej w terminie 11-15.06

« 1 [2] 3 4 5 z 11 stron »