OD DNIA 16 LIPCA 2018

W GODZINACH:

Dzisiaj jest piątek, 20 lipiec 2018r,

Rok szkolny - 2018/2019

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 W ZSO W OPOLU 3 WRZEŚNIA 2018 r.

Rok szkolny - 2017/2018

GODZINY PRACY SZKOŁY W CZASIE WAKACJI

OD DNIA 16 LIPCA 2018

SZKOŁA CZYNNA JEST
W GODZINACH:

Uroczyste otwarcie punktu rekrutacyjnego Politechniki Opolskiej

Zaproszenie dla wszystkich uczniów, zwłaszcza tegorocznych absolwentów III LO, Poniedziałek, 9 lipca br. godz. 12.00. „Łącznik”, ul. Mikołajczyka 16

WYNIKI EGZAMINÓW MATURALNYCH ABSOLWENTÓW III LO

Gratulacje dla tegorocznych maturzystów, których wyniki w skali szkoły znacznie przewyższają średnie wyniki w regionie i w kraju!

W programie Opolskich Nagród Edukacyjnych Prezydenta Miasta Opola

W programie
Opolskich Nagród Edukacyjnych Prezydenta Miasta Opola
znaleźli się nasi uczniowie, którzy w minionym roku szkolnym uzyskali najwyższe osiągnięcia w nauce, zdobyli tytuły olimpijskie w ogólnopolskim współzawodnictwie, wykazali się szczególnym zaangażowaniem w działania społeczne dla lokalnego środowiska.

MATURA 2018

ODBIÓR ŚWIADECTW DOJRZAŁOŚCI OD
3 LIPCA 2018, GODZ.10.00.

Tegoroczne zmagania olimpijskie naszych uczniów zakończyła XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej, w której Jakub Bartkowski z kl. 2 c (dwujęzycznej biologiczno – chemicznej) zdobył tytuł finalisty.

Laureaci i finaliści ogólnopolskich olimpiad i konkursów III LO im. M. Skłodowskiej – Curie w Opolu, rok szkolny 2017/2018

Opolskie Orły 2018

Na 22. Gali Opolskich Orłów, która odbyła się 20 czerwca w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym, Prezydent Miasta Opola wręczył nagrody 13 uczniom naszej szkoły, wyróżniających się swymi sukcesami na olimpiadach i w konkursach przedmiotowych.

V Gala Opolskich Ogrodów Talentów

19 czerwca na Palcu Wolności w Opolu nasi uczniowie: Magdalena Szelewska (kl. III g A; taniec)i oraz Marcin Filus ( kl. II d ; śpiew) odebrali dyplomy laureatów OOT oraz zaprezentowali swe artystyczne TALENTY na koncercie finałowym.

« [1] 2 3 4 5 z 11 stron »