X

Ta strona używa cookie i innych technologii.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki internetowej.

Zespół Szkół Ogólnokształcących

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie
Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne

 
 

Dzisiaj jest niedziela, 23 październik 2016r,

Aktualności

Rok szkolny - 2016/2017

"Jestem SMART"

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w drugiej edycji ogólnopolskiego konkursu "Jestem SMART" organizowanego przez magazyn "TIK w Edukacji". Konkurs jest skierowany do szkół podstawowych i gimnazjów. Udział w nim jest bezpłatny.

więcej »

V edycja projektu edukacyjnego "Lamsdorf - Auschwitz"

W dniach 6 - 7 października klasa IA społeczno-prawna, Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Opolu, uczestniczyła w V edycji projektu edukacyjnego „Lamsdorf - Auschwitz. Auschwitz - Lamsdorf”. Projekt realizowany jest dzięki współpracy Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu oraz Centralnego Muzeum Jeńców Wojennych w Łambinowicach-Opolu, w oparciu o środki pozyskane z Fundacji Pamięci Ofiar Auschwitz-Birkenau.

więcej »

MŁODY INNOWATOR

Naczelna Organizacja Techniczna wspólnie z Towarzystwem Kultury Technicznej i Stowarzyszeniem Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów, organizuje X jubileuszową edycję Ogólnopolskiego Konkursu ”MŁODY INNOWATOR”. dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych (liceów i techników).

więcej »

Brawa dla Amelii Konfisz, ucz. kl. 1gB

Dwa dni rywalizacji, ponad 550 młodych uczestników z całej Polski, setki walk na trzech matach i ogromne emocje. Amelia Konfisz z (KŚJ AZS Opole) w wadze do 57 kg. stoczyła sześć walk, wygrywając pięć z nich i zdobyła brązowy medal.

więcej »

Sukcesy naszych lekkoatletów w biegach przełajowych

6 października 2016 r. w Lasocicach rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Biegach Przełajowych. Doskonale zaprezentowali się w tych zawodach, nasi licealiści.

więcej »

Konkurs stypendialny "Cambridge cLASs"

Szanowni Państwo,

Zwracam się do Państwa w imieniu Cambridge University Polish Society (CU PolSoc), czyli stowarzyszenia polskich studentów na uniwersytecie w Cambridge, w Wielkiej Brytanii. W tym roku, razem z Leysin American School w Szwajcarii (LAS), mamy przyjemność organizować konkurs stypendialny “Cambridge cLASs” skierowany do najzdolniejszych uczniów klas 1. szkół ponadgimnazjalnych.

więcej »

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Przypominamy, że 14 października – Dzień Komisji Edukacji Narodowej – jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.
Uczniowie zgłoszeni przez rodziców u wychowawców klas mają w tym dniu zajęcia opiekuńcze.

więcej »

Nagrody Prezydenta Miasta Opola dla uczniów

UCHWAŁA NR XXX/541/16

Rady Miasta Opola

z dnia 25 sierpnia 2016 r.

więcej »

Konkurs "Tłumaczenia" w ramach Europejskiego Dnia Języków Obcych

26 września w ramach Europejskiego Dnia Języków Obcych zaprosiliśmy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie „Tłumaczenia”. Zadanie konkursowe polegało na zespołowym przetłumaczeniu poematu Maxa Ehrmanna Desiderata z języka polskiego na dowolnie wybrany język obcy.

więcej »

Terminy dyżurów nauczycieli ZSO w r.sz. 2016/2017

więcej »

« [1] 2 3 4 z 4 stron »

 

Liczba odwiedzin: 2873037

© 2010 ZSO Opole