Dzisiaj jest poniedziałek, 23 styczeń 2017r,

Wszystkie lekcje do 14:10 - Rada Pedagogiczna 14:15 Aula

Maturzyści

Projekt edukacyjny: Oswajamy matematykę

Bardzo gorąco zachęcamy uczniów klas maturalnych do zapisania się na zajęcia pozwalające powtórzyć wszystkie niezbędne do matury działy matematyki (osobno na poziomie podstawowym i rozszerzonym).

Plan spotkań z rodzicami 26 stycznia 2017 r. (czwartek)

MATURZYŚCI I ABSOLWENCI!

PRZYPOMINAM, ŻE TYLKO D0 7 LUTEGO 2017 W SEKRETARIACIE SZKOŁY MOŻNA DOKONAĆ ZMIAN W DEKLARACJACH MATURALNYCH.
W DNIACH 8, 9, 10 LUTEGO 2017r. MUSICIE ZWERYFIKOWAĆ POPRAWNOŚĆ DANYCH I WYBORÓW EGZAMINACYJNYCH.

Marsz Śmierci

Wojewódzkie uroczystości upamiętnienia pomordowanych będą miały miejsce 21 stycznia 2017 r (sobota) w Kałkowie, gdzie w czasie tzw. „Marszu Śmierci” zamordowane zostały przez Niemców 23 osoby. Współinicjatorami upamiętnienia tego wydarzenia są Wojewoda Opolski, Opolski Kurator Oświaty oraz Burmistrz Otmuchowa i Naczelnik Instytutu Pamięci Narodowej Delegatury w Opolu.

Mapa Potrzeb Opola

,,Szanowni Państwo,

Urząd Miasta Opola uruchomił serwis Mapa Potrzeb Opola, który jest narzędziem służącym do zgłaszania problemów, uwag i usterek zauważonych przez mieszkańców na terenie miasta. Za pomocą specjalnej aplikacji lub za pośrednictwem strony www.potrzeby.opole.pl, można zgłosić zauważony problem i usterkę.

I Olimpiada Statystyczna

Uczniowie III LO zdobyli wysokie miejsca w zawodach okręgowych I Olimpiady Statystycznej, które odbyły się 13 stycznia 2017r. na Wydziale Ekonomicznym UO.

Internetowe wydanie gazetki szkolnej "Bełkot"

Samorząd Gimnazjalny serdecznie zaprasza do odwiedzenia blogu internetowego promującego gazetkę szkolną pt. "Bełkot".
Będą tam stale dodawane artykuły o różnej tematyce i każdy znajdzie coś dla siebie.
W tym roku szkolnym gazetka będzie dostępna tylko w formie elektronicznej.

Razem w szkole i na studiach

Opolska Trójka podpisała po raz kolejny umowę o współpracy z Politechniką Opolską, dzięki której uczniowie liceum będą mogli brać udział w zajęciach na uczelni wyższej, zwłaszcza w zakresie informatyki, fizyki, automatyki i robotyki.

Zimowe szaleństwo w Białce Tatrzańskiej

Już 2.stycznia grupa gimnazjalistów z klas IIgA, IIgB, IIIgA i III gB spędziła tydzień w zimowej stolicy narciarzy- Białce Tatrzańskiej. Tydzień później- 9.stycznia dołączyli do nich gimnazjaliści z klas IgA i IgB. Jak co roku, uczniowie pod okiem doświadczonych instruktorów i opiekunów klas mieli okazję zmierzyć się ze swoimi umiejętnościami narciarskimi.

« [1] 2 3 4 5 z 11 stron »