Dzisiaj jest piątek, 19 wrzesień 2014r, do wakacji pozostało 280 dni

Rok szkolny - 2014/2015

UWAGA – WYWIADÓWKI – 25 WRZEŚNIA 2014 r.

Spotkania dyrektora szkoły z klasami trzecimi licealnymi w sprawie egzaminu maturalnego 2015 r.

WYPRAWKA SZKOLNA 2014/2015

Pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników na rok 2014/2015 ...

Stypendium szkolne

W nieprzekraczającym terminie do 15 września 2014 roku można składać wnioski o przyznanie stypendium szkolnego na rok szkolny 2014/2015.

Program pomocy stypendialnejwojewództwa opolskiego dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Repetytorium z chemii dla maturzystów i kandydatów na studia

Wydział Chemii Uniwersytetu Opolskiego oraz Oddział Opolski Polskiego Towarzystwa Chemicznego organizują kolejną, szóstą już edycję „Repetytorium z chemii dla maturzystów i kandydatów na studia”.

Program Youth Leadership Initiative

1 sierpnia 2014 r., Konsulat Generalny USA obchodził 40-stą rocznicę otwarcia. Przypadająca w tym roku rocznica stwarza niepowtarzalną okazję do nawiązania blższych relacji z pokoleniem młodych Polaków. Sięgając po najlepsze wzorce współpracy pomiędzy instytucją i młodymi ludźmi, postanowiliśmy utworzyć przy Konsulacie–Youth Council (Radę Młodzieżową). Mamy przyjemność zaprosić zainteresowanych udziałem w działaniach i szkoleniach Youth Council przy Konsulacie Generalnym USA w Krakowie, do zgłaszania swojej kandydatury.

Zaproszenie do udziału w programie stypendialnym The Kronospan Babson Scholarship'

The Kronospan Foundation zajmuje się prowadzeniem i rozwijaniem programów społecznego zaangażowania firmy Kronospan, światowego lidera wśród producentów wyrobów drewnopochodnych.

Babson College jest jedną z najlepszych uczelni wyższych na świecie, usytuowaną w pobliżu Bostonu w stanie Massachusetts. Ta prywatna instytucja, która prawie od 20 lat jest nr 1 na obszarze przedsiębiorczości biznesu, prowadzi wymagającą rekrutację, kształcąc najlepszych studentów.

59. Finał Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w Ostrołęce

W dniach 25-28.06.2014r. odbył się 59. Finał Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w Ostrołęce. W koncercie galowym w Klubie Oczko wystąpili recytatorzy z całej Polski. Swoje umiejętności w turnieju recytatorskim wykazała uczennica kl. II c Antonina Biela.

Konkurs dla mlodzieży szkoły gimnazjalne i ponagimnazjalne - "Strzał w dziesiątkę!".

Uprzejmie informuję, ze wydłużyliśmy termin nadsyłania prac na konkurs dla młodzieży „Strzał w dziesiątkę!”. Prace konkursowe będą przyjmowane do 10 października br. Konkurs organizowany jest przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce i związany jest z tegorocznymi obchodami dziesięciolecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Chcemy zachęcić do refleksji na temat miejsca Polski i jej roli w UE w przyszłości.

« [1] 2 z 2 stron »