UWAGA !

Zgodnie z Zarządzeniem nr 15 Opolskiego Kuratora Oświaty z dnia 18 kwietnia 2016 roku nastąpiła zmiana terminów postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2016/2017 do gimnazjum i liceum.

Dzisiaj jest wtorek, 24 maj 2016r, do wakacji pozostało 31 dni

Rok szkolny - 2015/2016

OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA W SZACHACH DRUŻYNOWYCH - POKRZYWNA

EDUKACYJNY PROJEKT GIMNAZJALNY 25.05.2016 (Aula)

KONKURS LITERACKI

Redakcja dwutygodnika „Obywatelska” we Wrocławiu ogłasza drugi konkurs literacki na zestaw wierszy, opowiadanie oraz artykuł publicystyczny dla młodego pokolenia poetów, prozaików i publicystów przed debiutem książkowym.

Informacja o zadaniu 6.2. z informatyki na poziomie rozszerzonym

Informacja dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 18 maja 2016 r. w związku z zadaniem 6.2. w egzaminie maturalnym z informatyki w „nowej” formule, przeprowadzonym 17 maja br.

Plan spotkań z rodzicami Wywiadówka 19.05.2016 r. (czwartek)

Ogólnopolski Konkurs Literacki

I edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Bolesława Prusa na opowiadanie już za nami. Na konkurs zostało nadesłanych ok. 700 prac z całej Polski, a kilk anwet z zagranicy. Autorami opowiadań była młodzież w w ieku 13-26 lat. Uczennicy z klasy 2 gB - Ilonie Janiak - udało się dostać wyróżnienie. Gratulujemy

Maraton 2016 - podziękowania

Serdecznie dziękuję wszystkim Wolontariuszom VI Maratonu Opolskiego (8.05.2016), którzy zaangażowali się w organizację tego dużego przedsięwzięcia. W tym roku w organizacji maratonu wzięło udział 120 uczniów PG9 i IIILO. Zaświadczenia będzie można odebrać w pierwszym tygodniu czerwca br. u psychologa szkolnego.

Agnieszka Guzik - została zakwalifikowana do udziału w innowacyjnym obozie naukowym

Agnieszka Guzik, tegoroczna maturzystka z klasy III d matematyczno – fizycznej, została zakwalifikowana do udziału w innowacyjnym obozie naukowym w ramach programu edukacyjnego Fundacji Grupy AdamedSmartUP. Spośród 3500 uczestników gry rekrutacyjnej z całej Polski Agnieszka znalazła się w gronie 50 laureatów,którzy wezmą udział w obozie naukowym w Warszawie w dniach 7-20 sierpnia 2016r.

Literacki Fenix

I miejsce dla Szymona Płuska w VI edycji konkursu literackiego "Literacki Fenix" na najlepsze opowiadania fantastyczne.

Wycieczka klasy I a do Wrocławia 27-29 IV 2016 r.

Ponury krajobraz dolnośląskich wsi przewijał się za oknem pociągu, a krople deszczu rytmicznie uderzały o (jak zwykle brudną) szybę. Plastikowe, czerwone krzesełka uwierały w kręgosłupy. Nie można było też zapomnieć o, brutalnej dla naszych planów, prognozie pogody na następne dni.

« [1] 2 3 4 5 z 17 stron »