Dzisiaj jest piątek, 25 lipiec 2014r, WAKACJE !!!

Rok szkolny - 2014/2015

Giełda Podręczników

W dniach 2-4 września 2014 r. odbędzie się giełda podręczników szkolnych.

Zapraszamy absolwentów i uczniów do sprzedaży i zainteresowanych do zakupu tańszych podręczników.

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

Rok szkolny - 2013/2014

WAKACJE

Serdeczne życzenia
radosnych, ekscytujących wakacji
bezpiecznych i przyjemnych
naszym uczniom i Rodzicom ,
Nauczycielom i pracownikom szkoły - udanych urlopów.
Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!
Dyrekcja ZSO w Opolu

Egzamin maturalny – wyniki.

Tegoroczna matura została już „opłakana” w mediach, ze względu na najniższe do lat wyniki i kiepską zdawalność. W tym porównaniu – oczywiście wśród liceów ogólnokształcących nasi tegoroczni absolwenci raczej zapracowali na nienajgorszą w skali kraju – i okręgu – średnią,

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014 - kl. 3 PG 9

26 czerwca, w przeddzień zakończenia roku szkolnego, w szkolnej auli odbyło się uroczyste, oparte o szkolny ceremoniał, pożegnanie rocznika gimnazjalistów 2011 – 2014.
Wręczeniu świadectw oraz – już znanych i bardzo wysokich – wyników egzaminów gimnazjalnych towarzyszyło wręczenie nagród Dyrektora Szkoły oraz pamiątkowych tableau z mottem Patronki Szkoły, Marii Skłodowskiej – Curie: „Jestem z tych, którzy wierzą, iż nauka jest czymś bardzo pięknym”.

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014 - kl. 1 i 2 PG 9

w klasach I i II gimnazjum i liceum
hasło roku szkolnego: Nareszcie wakacje!
Przed rozdaniem świadectw uczniowie spotkali się w auli z Dyrekcja Szkoły i Radą Pedagogiczną: w szkolnym ceremoniale. Uczniowie z najwyższymi wynikami w nauce oraz osiągnięciami naukowymi otrzymali nagrody książkowe.