Dzisiaj jest niedziela, 25 wrzesień 2016r,

Rok szkolny - 2016/2017

UWAGA!!! Klasy IIIgA i IIIgB

Klasy IIIgA i IIIgB wyjeżdżają w dniach 27, 28 i 29 września 2016 na wycieczkę do Warszawy (poniedziałek, wtorek, środa).

Opiekunowie: A. Buscicchio, A. Maziakowska, A. Wickiewicz.

Uczniowie, którzy nie jadą na wycieczkę przychodzą do szkoły według następującego planu:

Program FLEX

Ambasada Stanów Zjednoczonych oraz American Councils for International Education zapraszają uczniów szkół średnich do udziału w Programie FLEX. Jest on finansowany przez Departament Stanu USA. Umożliwia polskim uczniom naukę w amerykańskiej szkole średniej w roku szkolnym 2017/18. O udział w programie mogą ubiegać się uczniowie klas trzecich gimnazjum oraz klas pierwszych liceum. Uczestnicy będą goszczeni przez amerykańskie rodziny, dzięki czemu lepiej poznają kulturę tego kraju. Udział w programie jest całkowicie bezpłatny.

XIII Świętokrzyskie Warsztaty Matematyczne

W dniach 08-11.09.2016r. troje uczniów naszej szkoły: Beata Janiak, Tomasz Borsuk oraz Sven Solisch uczestniczyło w warsztatach matematycznych, które odbyły się w Św. Katarzynie, w woj. świętokrzyskim.

Ogłoszenie o konkursie stypendialnym do szkół UWC

Towarzystwo Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. Pawła Czartoryskiego
ogłasza konkurs stypendialny na lata szkolne 2017–2019

Plan spotkań z rodzicami 15.09.2016 r. (czwartek)

Uroczystość ślubowania klas pierwszych

Uroczystość ślubowania klas pierwszych ZSO w Opolu

15 WRZEŚNIA (CZWARTEK), GODZ.15.30 – ŚLUBOWANIE KLAS I GIMNAZJUM, AULA SZKOŁY.

16 WRZEŚNIA (PIĄTEK), GODZ.15.00 – ŚLUBOWANIE KLAS I LICEUM, AULA SZKOŁY.
Klasy pierwsze liceum lekcje do 14.10.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY UCZNIÓW, NAUCZYCIELI I RODZICÓW .
DYREKCJA ZSO

Absolwenci III LO oraz szkół programu stypendialnego United World Colleges

Czwartek 15 września 2016
Klasy I LO – lekcja 4 godz. 10.50 – spotkanie w auli szkoły

Wspieramy najlepszych – stypendia dla uczniów

Jesteś uczniem gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej;
masz średnią 4,8 oraz z trzech wybranych przedmiotów matematycznych, przyrodniczych, informatycznych, języków obcych lub przedsiębiorczości min. 4,6
Zgłoś się w dniach 12 września – 30 września br. Po stypendium do Urzędu Marszałkowskiego Województwa opolskiego.

VIII Ogólnopolski Konkurs Literacki

10 września odbyło się rozdanie nagród VIII edycji konkursu literackiego „Pigmalion Fantastyki” polegającego na napisaniu opowiadania fantastycznego (w dowolnym podgatunku fantastyki). Jest to najbardziej prestiżowy i największy konkurs fantastyczny w Polsce.

Fundacja im. prof. Czerneckiego EFC

Edukacyjna Fundacja im. prof. Czerneckiego EFC informuje o kolejnej edycji ogólnopolskiego programu stypendiów licealnych AKROPOL. Jest to największa tego typu inicjatywa w Polsce, jeśli nie w Europie, prowadzona i finansowana przez Edukacyjną Fundację im. prof. Romana Czerneckiego EFC.

« [1] 2 3 4 5 z 22 stron »

Liczba odwiedzin: 2819161