Dzisiaj jest czwartek, 11 luty 2016r, do wakacji pozostało 134 dni

Rok szkolny - 2015/2016

Grudniowe wydanie gazetki K.I.W.I.

Przedstawiamy Wam kolejny numer gazetki K.I.W.I. - wydanie grudniowe. Życzymy miłej lektury.

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

22 stycznia w PG nr 5 w Opolu odbył się etap rejonowy Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. Nasza szkołę reprezentowały : Zuzia Żelowska z klasy 2b i Marta Dziedziak z klasy 3gb. Konkurencja była duża, bo do olimpiady przystąpiło dużo szkół z całego regionu jednak niepokonana okazała się Zuzia zajmując 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Będzie ona reprezentowała naszą szkołę w etapie wojewódzkim. Marta, po zaciętej walce zajęła miejsce 2.

Zajęcia dla maturzystów III LO w trakcie ferii

SREBRO NA MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA DLA NASZYCH SZACHISTÓW

Świetnie spisała się nasza drużyna licealistów, która 20 stycznia brała udział Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach Drużynowych w Kędzierzynie-Koźlu. Nasz zespół pokonał świetne drużyny z Kędzierzyna, Kluczborka, Prudnika, Brzegu, ulegając jedynie PLO nr II z Opola i ostatecznie zdobywając srebrny medal i zapewniając sobie udział w Mistrzostwach Polski.

Plan spotkań z rodzicami Wywiadówka 28.01.2016 r. (czwartek)

Projekt edukacyjny - OSWAJAMY MATEMATYKĘ

ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU MATURALNEGO
Z MATEMATYKI NA POZIOMIE PODSTAWOWYM I ROZSZERZONYM” -
dla uczniów najstarszych klas szkół ponadgimnazjalnych
(licea ogólnokształcące i technika)

WERYFIKACJA POPRAWNOŚCI DANYCH MATURALNYCH – OBOWIĄZKOWE DLA UCZNIÓW KLAS MATURALNYCH I ABSOLWENTÓW

Etapy okręgowe olimpiad przedmiotowych

Gimnazjalna Olimpiada Przedsiębiorczości

Szkolna reprezentacja Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości weźmie udział w interaktywnej grze menedżerskiej w dniach 1 – 10 marca br.

INFORMACJA O STYPENDIACH MOTYWACYJNYCH

(ZGODNIE Z ART.90G USTAWY Z DNIA 7 WRZEŚNIA 1991 O SYSTEMIE OŚWIATY) DLA UCZNIÓW OSIĄGAJĄCYCH W DANYM SEMESTRZE WYSOKIE WYNIKI W NAUCE

« [1] 2 3 4 5 z 7 stron »