Szanowni Państwo,
w oparciu o dane przekazane na stronie MEiN

informuję, że formuła edukacji na odległość będzie prowadzona nadal na dotychczasowych zasadach.  terminarz:
wystawienie ocen przewidywanych do 18.12.20.
ferie świąteczne 23.12. 20. – 3.01.21.
ferie zimowe 4.01. - 17.01.21
klasyfikacja 28.01.21.

Ponieważ pracownicy szkoły pracują również zdalnie, zapraszamy więc do kontaktu poprzez e – dziennik, e- mail, telefon.

Życzę zdrowia

Dzisiaj jest piątek, 04 grudzień 2020r,

Rok szkolny - 2020/2021

Weź udział w DEBACIE O PRZYSZŁOŚCI EUROPY!

Masz 16-26 lat? Uważasz, że młodzi ludzie powinni współdecydować o sprawach europejskich? Weź udział w DEBACIE O PRZYSZŁOŚCI EUROPY!

Bluzy szkolne

Z przyjemnością informujemy, iż tegoroczny merch szkolny jest już dostępny. A w nim: duży wybór bluz, koszulki, torby i wiele innych gadżetów szkolnych.

Kwalifikacje 2021 - Szkoły UWC

Towarzystwo Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. Pawła Czartoryskiego ogłasza konkurs o miejsca dla uczniów w szkołach UWC na lata szkolne 2021-2023

Licealne Mistrzostwa Polski w Debatach w języku angielskim

21 i 22 listopada br to daty Licealnych Mistrzostw Polski w Debatach w języku angielskim (format WSDC). W zawodach startowało 28 drużyn z najlepszych szkół w Polsce pod okiem sędziów z całego świata, dyskutując na kwestie od sądownictwa, po politykę czy edukację!

Mistrzowski Duet - Paweł Kaczmarczyk i Michał Wachnicki

Mistrzowski Duet - Paweł Kaczmarczyk i Michał Wachnicki z klasy III e zostali laureatami I miejsca w konkursie "Bezdotykowo jest czadowo" ogłoszonym przez Samorząd Województwa Opolskiego.

Michał Rusinek

Informacja dla rodziców

Miejskie Centrum Wspomagania Edukacji w Opolu uruchamia interwencyjna działalność wspierającą rodziców, uczniów oraz nauczycieli w okresie zdalnego nauczania i na czas trwania stanu epidemii.

Szanowni Państwo, w oparciu o dane przekazane na stronie MEiN

Informuję, że formuła edukacji na odległość będzie prowadzona nadal na dotychczasowych zasadach. terminarz:
wystawienie ocen przewidywanych do 18.12.20.
ferie świąteczne 23.12. 20. - 3.01.21.
ferie zimowe 4.01. - 17.01.21
klasyfikacja 28.01.21.

Spotkania Autorskie - Mariusz Czubaj

Mariusz Czubaj - pisarz, profesor antropologii kultury, wykładowca w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Obszar badań: kultura i literatura popularna oraz seriali, kultura fanowska, antropologia sportu. Członek Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego.

AKTYWNY SAMO-RZĄD

« [1] 2 3 4 5 z 18 stron »