Dzisiaj jest poniedziałek, 02 marzec 2015r, do wakacji pozostało 116 dni

Rok szkolny - 2014/2015

Konkurs - Opolskie Ogrody Talentów

Adresatami konkursu są dzieci z przedszkola, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest miasto Opole.

Spróbujcie swoich sił w LEGO Sumo, LEGO Line Follower oraz LEGO niespodziance.

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów i miłośników robotyki na zawody Robo Elektryk Day, które odbędą się 20 marca 2015 r. w Zespole Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Opolu.

Targi Edukacyjne EDU – CWK 26 – 27.02.2015 r.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na Targach Edukacyjnych. Zapraszamy do Trójki na Dzień Otwarty – 20 marca, od godz.10.00.

Specjalne podziękowania dla nauczycieli i uczniów, którzy zaangażowali się w organizację imprezy.

Dyrekcja Szkoły.

Chemia i fizyka – wykłady doświadczenia w Instytucie Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych we Wrocławiu

20 lutego klasa 2C dwujęzyczna matematyczno – przyrodnicza odwiedziła Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych im. Włodzimierza Trzebiatowskiego PAN we Wrocławiu. Młodzież wysłuchała dwóch bardzo interesujących wykładów na temat nadprzewodnictwa oraz krystalografii.

BRĄZOWY MEDAL W MISTRZOSTWACH MIASTA OPOLA W KOSZYKÓWCE!!!!

W piątek 13.02.2015r. w Publicznym Gimnazjum nr 7 w Opolu odbył się Finał Miejski Koszykówki Chłopców Szkół Gimnazjalnych. Po zajęciu 2 miejsca w eliminacjach grupowych, ...

Wolontariat„ Kilometry Dobra 2015”

Psycholog szkolna poszukuje osób chętnych do udziału w akcji „Kilometry Dobra”, która odbędzie się na terenie Szkoły oraz miasta Opola. Jest to możliwość zaangażowania się w działania na rzecz dzieci z porażeniem mózgowym w woj. opolskim oraz uzyskania dodatkowych punktów na świadectwie ukończenia gimnazjum.

Zbliża się finał Polskiej Edycji EUCYS 2015

Uczennica III LO w Opolu będzie jedyną opolanką w finałach Konkursu Prac Młodych Naukowców Unii Europejskiej 2015 Dominika Bakalarz z kl. III d

Targi edukacyjne - EDU Opole

Czwartek od godz. 9.00-16.00
Piątek od godz. 9.00-15.00

Wstęp bezpłatny!

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe
Ul. Wrocławska 158

Plan spotkań z rodzicami 26.02.2015 r. (czwartek)

XI edycja Konkursu Papieskiego

Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół,
W związku z decyzją Sejmu, który rok 2015 ustanowił Rokiem św. Jana Pawła II, Minister Edukacji Narodowej objął patronatem honorowym XI edycję Konkursu Papieskiego. W uchwale Sejmu podkreślono ogromne zaangażowanie papieża Polaka w proces odradzania się polskiej niepodległości oraz w propagowanie uniwersalnego przesłania o godności i prawach człowieka. Posłowie zaznaczyli, że ustanowili rok 2015 Rokiem św. Jana Pawła II „w poczuciu moralnego obowiązku i głębokiego szacunku wobec postaci, która wywarła tak znaczący wpływ na losy nie tylko naszego narodu, ale i całego współczesnego świata”.

« [1] 2 3 4 5 z 6 stron »