Szanowni Państwo,
w oparciu o dane przekazane na stronie MEiN

informuję, że formuła edukacji na odległość będzie prowadzona do 29 listopada 2020.
Dotychczasowe zasady prowadzenia lekcji nie zmieniają się.
Ponieważ pracownicy szkoły pracują również zdalnie, zapraszamy więc do kontaktu poprzez e – dziennik, e- mail, telefon.

Życzę zdrowia

Dzisiaj jest wtorek, 24 listopad 2020r,

Rok szkolny - 2020/2021

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej przyznane za szczególne osiągnięcia w olimpiadach i konkursach w roku szkolnym 2019/2020 otrzymali tegoroczni absolwenci i uczniowie III LO w Opolu

Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu

Zamów, odbierz, czytaj!
Zasady udostępniania zbiorów Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu
(Budynek Główny przy ul. Minorytów 4) od 23.11.2020r.

Spotkanie z prof. Magdaleną Środą online

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. E. Smołki w Opolu zaprasza na spotkanie z prof. Magdaleną Środą i promocję książki "Obcy, inny, wykluczony"

Zmiany na egzaminie ósmoklasisty i egzaminie maturalnym

Rusza kolejna - już piąta edycja konkursu

Nowości książkowe zakupione do biblioteki

Zapraszamy na działania online realizowane przez Galerię Sztuki Współczesnej w Opolu

Zapraszamy do oglądania filmów o sztuce, domowych warsztatów i spotkań z ciekawymi ludźmi. Tworzymy dla Was multimedia aby w kreatywny sposób wypełnić czas wolny w Opolu. Nie możesz wyjść z domu? Sztuka przyszła do Ciebie! Wysłuchaj, obejrzyj, bądź online z GSW!

Imagine Music Experience 2020

Imagine to szansa dla młodych muzyków, którzy tworzą własną muzykę solo lub w zespole - konkurs, dzięki któremu możesz zdobyć nagrody pieniężne w formie bonów na zakup instrumentów i akcesoriów muzycznych. Pop, soul, rock, metal - nie ma znaczenia styl muzyki jaką wykonujesz. Konkurs otwarty jest na wszystkie gatunki.

Op@lskie dla Liceów - zdalne nauczanie zbliża

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Opolu

« [1] 2 3 4 5 z 17 stron »

Liczba odwiedzin: 5901923