OD 17.07.2017r.

Dzisiaj jest czwartek, 17 sierpień 2017r,

Rok szkolny - 2017/2018

Rada pedagogiczna w ZSO

Rada pedagogiczna w ZSO - 31 sierpnia, godz.9.00 - 15.00.

Rozpoczęcie roku szkolnego w ZSO - 4.09.2017

Wychować człowieka mądrego

Nasza szkoła - III LO im.Skłodowskiej – Curie w Opolu - zakwalifikowała się do ogólnopolskiego projektu "Wychować człowieka mądrego". Wprowadzenie modelu pracy wychowawczej i resocjalizacyjnej z zastosowaniem metody tutoringu szkolnego jako profilaktyki pozytywnej problemów w polskiej szkole". Realizatorem projektu jest Instytut Tutoringu Szkolnego - www.tutoring.org.pl (placówka Towarzystwa Edukacji Otwartej), a projekt sfinansowany ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Konkurs KELVION "Pochwal się swoja wiedzą oraz zaangażowaniem, a zyskasz uznanie w oczach pracodawcy" - zadanie nr 4

W zakładce KELVION - KONKURS pojawiło się drugie zadanie konkursowe. Zapraszamy do spróbowania swoich sił w zmaganiach z analizą danych.

Konkurs KELVION "Pochwal się swoja wiedzą oraz zaangażowaniem, a zyskasz uznanie w oczach pracodawcy" - zadanie nr 3

Rok szkolny - 2016/2017

Wyniki tegorocznej matury ogłoszone !

Gratulacje dla absolwentów III LO !!!
100% zdawalności!
Wspaniałe wyniki!
Życzymy powodzenia w trakcie rekrutacji na studia

IV GALA OPOLSKICH OGRODÓW TALENTÓW

W dniu 19 czerwca 2017 r. na Placu Wolności w Opolu odbyła się IV Gala Opolskich Ogrodów Talentów podsumowująca konkursy, przeglądy i festiwale realizowane przez przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne miasta Opola w roku szkolnym 2016/2017.

ODBIÓR ŚWIADECTW DOJRZAŁOŚCI

30 CZERWCA 2017, godz. 10:00
KLASY: 3A i 3B - SALA NR 5
KLASY: 3C i 3D - SALA NR 7