Dzisiaj jest poniedziałek, 18 luty 2019r,

Rok szkolny - 2018/2019

Zapisy siódmoklasistów, ósmoklasistów i gimnazjalistów do VII edycji Akademii Młodego Ekonomisty we Wrocławiu

12 lutego 2019 r. ruszyły zapisy do VII edycji AME we Wrocławiu. Rekrutacja potrwa do 26 lutego. Dziecko należy zapisać na zajęcia poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie AME

REKRUTACJA DO PROJEKTU „BUDOWANIE KARIERY ZAWODOWEJ LICEALISTÓW I UCZNIÓW SZKÓŁ ZAWODOWYCH W OPOLU”

Rozpoczynamy rekrutację do projektu „Budowanie kariery zawodowej…”. Projekt obejmuje ciekawe i różnorodne kursy i staże zawodowe dla uczniów. Mamy do dyspozycji tylko 19 miejsc!

Uwaga, zmiany w informacji dot. etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych dla uczniów klas gimnazjalnych !!!

Etap wojewódzki przedmiotowych konkursów gimnazjalnych w roku szkolnym 2018/2019 (zgodnie z zarządzeniem nr 10 Opolskiego Kuratora Oświaty z dn.31.08.2018r. w sprawie organizacji konkursów przedmiotowych)

OBOWIĄZKOWA WERYFIKACJA DANYCH MATURALNYCH Z PROGRAMU HERMES HARMONOGRAM:

3A – 15.02 (PIĄTEK), LEKCJA 5, SALA 34
3B – 19.02(WTOREK), LEKCJA 2, SALA 20
3C – 15.02 (PIĄTEK), LEKCJA 6, SALA 26
3D – 19.02 (WTOREK), LEKCJA 3, SALA 5

Indeks Start2Star - program stypendialny dla przyszłych studentów (XII edycja)

Do 15 maja 2019 r. trwa nabór wniosków w ramach XII edycji programu stypendialnego Indeks Start2Star. Adresatami konkursu są osoby, które w 2019 r. przystąpią do egzaminu maturalnego oraz rozpoczną studia. Stypendium przyznawane jest na cały regulaminowy czas trwania studiów. Jego miesięczna wysokość wynosi 1600 zł miesięcznie.

Miejska uroczystość podsumowania XXI edycji Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników 2019, odbyła się - na zaproszenie Pana Prezydenta Miasta Opola , Arkadiusza Wiśniewskiego oraz Naczelnika Wydziału Oświaty, Pani Ireny Koszyk - w dniu 25 stycznia br. w Sali im. Karola Musioła w opolskim Ratuszu.

Szkoła Łowców Talentów

Wyniki TEGOROCZNEJ edycji
ALFIKA MATEMATYCZNEGO

Szkoła Łowców Talentów

Uczennica III LO w Opolu stypendystką „Cambridge cLASs”!

„Cambridge cLASs”! to konkurs stypendialny kierowanym do uczniów I klas polskich szkół ponadgimnazjalnych. Każdego roku dwójka laureatów otrzymuje stypendia ufundowane przez Leysin American School (LAS) w Szwajcarii, które pokrywają koszty dwuletniego cyklu nauki, zakwaterowania i wyżywienia w LAS. Stypendyści kończą szkołę średnią, zdając maturę miedzynarodową IB (International Baccalaureate), która ma na celu przygotowanie uczniów do podjęcia nauki na najlepszych uczelniach na świecie.

"RODACY BOHATEROM"

Udział uczniów naszej szkoły w programie pomocy kombatantom na Kresach

"RODACY BOHATEROM"

Pozdrawiamy ze Światowych Dni Młodzieży

Pozdrawiamy ze Światowych Dni Młodzieży, które odbywają się w Panamie. Nasza reprezentacja szkoły, wraz z młodzieżą z całego świata spotyka się z Papieżem Franciszkiem i wymienia się swoim doświadczenie. Pozdrawiamy naszą szkołe i panią dyrektor cieplutko.

« [1] 2 3 4 5 z 25 stron »