Dzisiaj jest wtorek, 31 marzec 2015r, do wakacji pozostało 87 dni | 70-lecie SZKOŁY! ZAREJESTRUJ SIĘ!

Rok szkolny - 2014/2015

38 OLIMPIADY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Z wielką przyjemnością informujemy, iż 3 uczennice naszej szkoły zostały
laureatkami
38 OLIMPIADY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Arkadiusz Gajos - laureatem Olimpiady Wiedzy o III RP oraz finalistą Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym.

Pod opieką mgr. Macieja Skoczylasa uczeń klasy III az sukcesami wziął udział w kolejnych edycjach olimpiad o tematyce związanej z problematyką współczesności i spraw społecznych.
Arkadiusz jest również ubiegłorocznym finalistą Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.

MAŁGORZATA KACZMAREK LAUREATKĄ II MIEJSCA OGÓLNOPOLSKIEJ XIX OLIMPIADY WIEDZY O ŻYWIENIU I ŻYWNOŚCI,

uczennica klasy II biologiczno – chemicznej, pierwszy raz reprezentując III LO w Opolu w tej olimpiadzie, została jednym ze zwycięzców ogólnopolskiej rywalizacji w XIX Olimpiadzie Wiedzy o Żywieniu i Żywności.

WSPANIAŁY SUKCES UCZENNICY III LO IM. M. SKŁODOWSKIEJ – CURIE W OPOLU

DOMINIKA BAKALARZ - W PARZE Z JOANNĄ JUREK Z I LO W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM - ZAJĘŁY PIERWSZE MIEJSCE W KRAJOWYM FINALE KONKURSU PRAC MŁODYCH NAUKOWCÓW UNII EUROPEJSKIEJ I BĘDĄ REPREZENTOWAĆ POLSKĘ W FINALE EUCYS 2015, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ WE WŁOSZECH.

Plan spotkań z rodzicami 26.03.2015 r. (czwartek)

DZIEŃ OTWARTY W PG 9 & III LO

20 marca 2015 roku zorganizowaliśmy Dzień Otwarty, podczas którego uczniowie klas gimnazjalnych i licealnych prezentowali to co najlepsze w PG 9 i III LO.

LAUREACI Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych PG 9 w r. szk. 2014/2015

Zapraszamy wolontariuszy na Maraton Opolski - 17.05.2015r.

Opolskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej prowadzi nabór na wolontariuszy, którzy będą pomagali w organizacji V Maratonu Opolskiego, który odbędzie się 17 maja 2015r.

Nabór wolontariuszy prowadzi psycholog szkolna - mgr Beata Nowak

Wspólnie dla Hospicjum Betania w Opolu

Dnia 18.marca br. uczniowie kl. IIgB oraz dwoje wolontariuszy z kl. IIIgC wraz z psychologiem p. Beatą Nowak (koordynatorem wolontariatu w szkole) oraz pedagogiem szkolnym p. Barbarą Szymczak uczestniczyli w akcji "Pola Nadziei w Betanii 2015". Tegoroczna akcja przebiegała pod hasłem: "Zbieramy uśmiechy dla Betanii".

"Podrasuj sobie mózg"

Zapraszamy szkoły gimnazjalne i licealne do udziału w bezpłatnej akcji: "Podrasuj sobie mózg"

Akcja ma na celu poprawę zdolności umysłowych uczniów. Jest to szczególnie ważne dla młodzieży przygotowującej się do egzaminów, kiedy to mózg musi działać na najwyższych obrotach.

« [1] 2 3 4 z 4 stron »