Dzisiaj jest środa, 13 grudzień 2017r,

Rok szkolny - 2017/2018

Film profilaktyczny "Zwykły szary człowiek" zdobył III miejsce

Już po raz trzeci, uczniowie gimnazjum wzięli udział w konkursie na realizację małych form teatralno- filmowych pt. "W Opolu chcę żyć bezpiecznie". Film nagrany przez siedmiu uczniów klasy IIIgA zdobył III miejsce w kategorii miasto Opole. Opiekunem grupy była mgr Beata Nowak, psycholog szkolny. Gratulujemy uczniom pomysłu i świetnego wyniku.

Kolejne książki w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa dostępne w bibliotece - 10

Nowe książki w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa już dostępne w bibliotece

STAŻE ZAWODOWE DLA LICEALISTÓW 2017-2018

Zachęcamy uczniów klas I i II LICEUM do udziału w projekcie pn. „Opolskie Szkolnictwo Zawodowe bliżej rynku pracy 2”. Projekt oferuje udział w płatnych stażach zawodowych (podczas ferii zimowych i ostatnie dwa tygodnie czerwca) oraz stażach połączonych z certyfikowanym kursem zawodowym (okres marzec-kwiecień).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA OTWARCIE IV SEZONU OPOLSKIEJ LIGI ROBOTÓW - 2017/2018

Już najwyższy czas rozpocząć zmagania naszych wspaniałych robotów na szkolnych arenach. W tym sezonie czeka nas moc wrażeń podczas siedmiu turniejów rozgrywanych w tym sezonie OLR.

FUNDACJA "DR CLOWN"

ZAPRASZAMY !

Finał Szlachetnej Paczki już za nami …

Ogólnopolska akcja pomagania potrzebującym rodzinom w trudnej sytuacji finansowej i społecznej, prowadzona od lat przez Fundację Wiosna pod wodza ks. Jacka Stryczka, co roku znajduje odzew wśród uczniów i rodziców Opolskiej Trójki. Całe klasy podejmują wyzwanie przygotowania oczekiwanych „prezentów”, by były to paczki obfite i zaspokajające potrzeby wybranych rodzin.

Jesienne próby egzaminacyjne

Za sobą mają już próbne matury tegoroczni uczniowie klas III liceum, którzy w II połowie listopada zmierzyli się z obowiązkowymi egzaminami podstawowymi oraz wybranymi przedmiotami na poziomie rozszerzonym, od 5 do 7 grudnia próbne egzaminy gimnazjalne w 6 częściach piszą uczniowie ostatnich klas.

Kolejne książki w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa dostępne w bibliotece - 9

51 Międzyszkolny Turniej Fizyczny

I i II etap - 16 grudnia 2017r., godz. 10:00 w Okręgach

Okręg w Opolu
III LO w Opolu

Tydzień dla Łukasza zakończony sukcesem

Podczas tygodniowej akcji (27.11- 01.12), nasza szkoła zebrała kwotę 1500zł na rehabilitację Łukasza Jacyszyna. Serdecznie dziękuję uczniom, którzy piekli ciasta, muffinki, sprzedawali bransoletki, breloki do kluczy, zakładki do książek. Szczególne podziękowania kieruję do klas: IIgA, IIgB, IIIgA, I c i IIB. Dziękuję także nauczycielom, rodzicom i wszystkim tym, którzy otworzyli się na pomoc i wsparli nasze działania.

« [1] 2 3 z 3 stron »