Dzisiaj jest czwartek, 03 wrzesień 2015r, do wakacji pozostało 295 dni | 70-lecie SZKOŁY! ZAREJESTRUJ SIĘ!

Rok szkolny - 2015/2016

Absolwenci!!!

Przypominamy wszystkim, którzy przesłali formularz uczestnictwa w zjeździe o dokonaniu wpłaty.

Rada Pedagogiczna

Rada Pedagogiczna odbędzie się 31 sierpnia, godz.10.00. aula szkoły.

70-lecie SZKOŁY!

Jeżeli ktoś chce dokanać przelewu z konta zagranicznego potrzebne są mu następujace dane:

BANK MILLENNIUM S.A.
PL46116022020000000109021865
SWIFT: BIGBPLPW

Uwaga absolwenci !!!

Ze względu na duże zainteresowanie zjazdem z okazji 70-lecia szkoły przedłużamy termin zgłoszeń. Czekamy do 15 sierpnia na zgłoszenia i wpłaty od Was. Przypominamy, że formularz i inne informacje są dostępne na naszej stronie www.lo3.opole.pl, w zakładce 70 – lecie szkoły. Zapraszamy również na nasz profil na fb.

Rozpoczęcie roku szkolnego w ZSO w Opolu - 1 września 2015

Rok szkolny - 2014/2015

Rodzicu! Twoje dziecko ma prawo do darmowych podręczników i ćwiczeń!

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

W załączeniu przesyłam list minister edukacji narodowej Joanny Kluzik-Rostkowskiej, zawierający skierowaną do Państwa prośbę o wywieszenie w szkołach plakatu informacyjnego dla rodziców. Dotyczy on zmian, wprowadzanych od roku szkolnego 2015/2016, w związku z reformą podręcznikową. Będziemy wdzięczni za przychylenie się do tej prośby i pilne udostępnienie plakatu rodzicom.

Liczba odwiedzin: 2101967