Dzisiaj jest niedziela, 20 maj 2018r,

Rok szkolny - 2017/2018

JEDYNY MATEMATYK Z OPOLSZCZYZNY NA KRAJOWYM FINALE l LXIX OLIMPIADY MATEMATYCZNEJ

Mikołaj Pater, uczeń II klasy biologiczno – chemicznej Opolskiej Trójki
Jest jedynym finalistą tegorocznej olimpiady matematycznej z naszego regionu. Finały odbyły się w Augustowie, a opiekunami Indywidualnego Toku Nauki Mikołaja z matematyki są mgr Anna Tesarowicz oraz prof. dr hab. Robert Sochacki.

Nowe książki dostępne w bibliotece

Laureaci i finaliści ogólnopolskich olimpiad i konkursów

Uwaga, zmiany w planie lekcji obowiązują od 14 maja 2018 ( II semestr)

Plan spotkań z rodzicami 17 maja 2018 r. (czwartek)

Matura 2018

III LO w Opolu rozpoczęło egzaminacyjny maraton

POWODZENIA !!!

Pożegnanie maturzystów

25 kwietnia odbyła się w Centrum wystawienniczo-Kongresowym uroczystość pożegnania tegorocznych maturzystów.

Młodzi pisarze literatury fantastycznej z opolskiej Trójki w VIII edycji konkursu Literacki Fenix

Celem Konkursu jest propagowanie czytelnictwa wśród młodzieży poprzez publikację literatury do niej adresowanej z gatunku szeroko pojętej fantastyki oraz stworzenie szansy zdolnym polskim autorom na zaistnienie na rynku wydawniczym. - Utwór musi zawierać się w tematyce szeroko pojętej fantastyki.

Sekretariat ZSO w Opolu

Informujemy wszystkich zainteresowanych,
Iż w dniu 30 kwietnia oraz 2 maja br.
Sekretariat ZSO w Opolu
będzie nieczynny.
Prosimy o zaplanowanie załatwiania spraw
w innym terminie.

Projekt pt. „Założenia do Strategii Państwa dla Młodzieży”

Dzień Dobry,

Piszę jako Facylitator projektu pt. „Założenia do Strategii Państwa dla Młodzieży”, Jest to projekt pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Ma on na celu stworzenie założeń które ułatwią życie młodzieży, dokładnie to stworzenie polityki młodzieży.
Dlatego chcieliśmy serdecznie zaprosić Państwa uczniów, oraz mieszkańców małych miejscowości na spotkanie które odbędzie się 27 kwietnia od godziny 9:00 w Opolskim Urzędzie Wojewódzkim w Opolu.

« [1] 2 3 4 5 z 7 stron »