Dzisiaj jest wtorek, 30 wrzesień 2014r, do wakacji pozostało 269 dni

Rok szkolny - 2014/2015

Pasowanie klas pierwszych gimnazjalnych

SAM NIE PALĘ I INNYM ODRADZAM

Psycholog szkolny ogłasza konkurs fotograficzny pt. "SAM NIE PALĘ I INNYM ODRADZAM" dla uczniów klas gimnazjalnych.
Konkurs organizowany we współpracy z Wojewódzką Stacją Sanitarno- Epidemiologiczną w Opolu.

Ślubowania klas pierwszych licealnych

Serdecznie zapraszamy na uroczystość ślubowania klas pierwszych licealnych – Aula, 2 października (czwartek), godz. 15:30.

Program Youth Leadership Initiative

1 sierpnia 2014 r., Konsulat Generalny USA obchodził 40-stą rocznicę otwarcia. Przypadająca w tym roku rocznica stwarza niepowtarzalną okazję do nawiązania blższych relacji z pokoleniem młodych Polaków. Sięgając po najlepsze wzorce współpracy pomiędzy instytucją i młodymi ludźmi, postanowiliśmy utworzyć przy Konsulacie–Youth Council (Radę Młodzieżową). Mamy przyjemność zaprosić zainteresowanych udziałem w działaniach i szkoleniach Youth Council przy Konsulacie Generalnym USA w Krakowie, do zgłaszania swojej kandydatury.

VI edycji projektu Akademia Edukacji Menedżerskiej

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Strzelectwie Sportowym – Zielona Góra 2014.

Nasi gimnazjaliści najlepsi w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Strzelectwie Sportowym – Zielona Góra 2014.

Wolverines Opole

Zachęcamy do współpracy z drużyną futbolu amerykańskiego Wolverines Opole wszystkie szkoły oraz placówki kuratorium w województwie opolskim.

JĘZYK ROSYJSKI - zajęcia fakultatywne

Zajęcia fakultatywne z języka rosyjskiego odbywać się będą we wtorki o 15:00 co drugi tydzień – zajęcia dla grupy kontynuacji.

Olimpiada Solidarności

Szanowni Państwo!
Z przyjemnością informujemy, że rusza II edycja konkursu
Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii
pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ośrodka Rozwoju Edukacji, Lecha Wałęsy i Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego

NBP ogłasza Konkurs na pracę pisemną dla gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Pula nagród to ponad 17 tys. zł.
Konkurs ogłaszany jest w dwóch kategoriach:
• Gimnazja temat: Umiesz liczyć, licz na siebie. Twoje sposoby na dorabianie do kieszonkowego
• Szkoły ponadgimnazjalne temat: Od pasji do pensji! Czy Twoje hobby mogłoby stać się sposobem na zarabianie pieniędzy?

« [1] 2 z 2 stron »