Szanowni Państwo,
w oparciu o dane przekazane na stronie MEiN

informuję, że formuła edukacji na odległość będzie prowadzona nadal na dotychczasowych zasadachdo końca lutego

Ponieważ pracownicy szkoły pracują również zdalnie, zapraszamy więc do kontaktu poprzez e – dziennik, e- mail, telefon.

Życzę zdrowia

Dzisiaj jest czwartek, 25 luty 2021r,

Rok szkolny - 2020/2021

Uniwersytet Opolski

Sukces naszych narciarzy w Zieleńcu!

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Opolu, zorganizował 19 lutego w Zieleńcu Mistrzostwa Miasta Opola w Narciarstwie Alpejskim.
Dwa autokary przetransportowały młodych narciarzy do urokliwego kurortu w Górach Orlickich.

Projekt Teatr OnLINE/OnLIFE

Projekt Teatr OnLINE/OnLIFE #Internauci będzie miał charakter warsztatów online prowadzonych przez lidera Cezarego Harasimowicza. Jest on uznanym scenarzystą, dramaturgiem i pisarzem. W wyniku warsztatów powstanie tekst sztuki teatralnej, której premiera planowana jest na początek przyszłego roku. Spektakl wejdzie do stałego repertuaru warszawskiego teatru Garnizon Sztuki.

Olimpiady przedmiotowe - kwalifikacje do etapów centralnych, luty 2021

Pomimo trudności w prowadzeniu na dotychczasowych, "normalnych" zasadach, przedmiotowych olimpiad i konkursów, wszyscy dostosowujemy się do zmian. A olimpiady przedmiotowe toczą się w systemie mieszanym - zdalnie, online, "na żywo", a nasi uczniowie i nauczyciele pracowicie się do nich przygotowują.

Sukces trójkowiczów!

Sukces trójkowiczów! Zespół lehman brothers and sister prowadzony przez Marka Kossakowskiego, ucznia klasy 2Ds, zdołał zakwalifikować się do drugiego etapu High School Business challenge. W skład zespołu wchodzą: Alicja Jonczyk z 2Ds, Mateusz Kowalowicz z 2An oraz Kamil Stankiewicz i Wojciech Burda, którzy reprezentują LO nr II. Ekipa pod opieką pana Arkadiusza Wickiewicza zmierzy się pod koniec marca z zadaniami typu case study, w walce o awans do finału krajowego.

211. rocznica urodzin Fryderyka Chopina

W poniedziałek (22.02) mija 211. rocznica urodzin sławnego polskiego pianisty i kompozytora Fryderyka Chopina.

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Ogłoszenie o naborze na członka Młodzieżowej Rady Miasta w Opola na lata 2021-2023

MBP zaprasza na spotkanie on-line z Tomaszem Różyckim

Spotkanie on-line