Dzisiaj jest poniedziałek, 15 październik 2018r,

Szanowni Państwo,

Z okazji święta wszystkich pracowników polskiej oświaty
składamy Państwu życzenia
SPOKOJNEJ, SATYSFAKCJONUJĄCEJ PRACY, ZAANGAŻOWANIA I RADOŚCI, ADEKWATNYCH EKWIWALENTÓW (NIE TYLKO EMOCJONALNYCH)
I PO PROSTU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
W imieniu społeczności III LO
im. M. Skłodowskiej – Curie w Opolu

Trójkowicze odnoszą sukcesy na całym świecie

Absolwentka PG9 i uczennica naszego liceum, Agnieszka Dulas, która po pierwszej klasie uzyskała stypendium United World Colleges i od drugiej klasy kontynuuje naukę w Stonyhurst College w Wielkiej Brytanii, została mianowana prefektem szkoły. Na czym polega ta zaszczytna funkcja, możecie przeczytać w poście UWC Poland.

Fundacja "Dr Clown" - podziękowanie

Ścieżki Australii

Spotkanie ze studentami i nauczycielami z Australii
3 października klasy dwujęzyczne Opolskiej Trójki oraz zaproszeni uczniowie takich klas ze współpracujących z dwujęzycznym liceum szkół podstawowych, mieli okazje niezwykłego spotkania z gośćmi z Australii: nauczycielami i studentami z Melbourne.

Wyjazdy integracyjne klas 1 liceum

W pierwszym tygodniu października klasy pierwsze III LO w Opolu przebywały na dwudniowej wycieczce integracyjnej w Kotlinie Kłodzkiej.

Konkurs „ Młody samorządowiec w zjednoczonej Europie”

24 września odbył się pierwszy etap Konkursu – Młody samorządowiec w zjednoczonej Europie. Konkurs zorganizował Instytut Politologii Uniwersytetu Opolskiego pod patronatem Marszałka Województwa Opolskiego i Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Pani Profesor Maria Piechurska

W ostatnich dniach zmarła
Pani Profesor Maria Piechurska
wieloletnia nauczycielka języka polskiego
w III LO w Opolu
wspaniały dydaktyk i wychowawca
Wspominamy Panią Profesor
z wielką serdecznością
Rada Pedagogiczna III LO w Opolu

Uwaga uczniowie klas III gimnazjum biorący udział w projekcie Carpe Diem

Uwaga uczniowie klas III gimnazjum biorący udział w projekcie Carpe Diem - Pierwsze zajęcia: 6 października 2018. od godz. 9.00. w szkołach wskazanych w deklaracjach !

ITN - j. rosyjski

Uczennice, które składały podanie o ITN z j. rosyjskiego proszone są o kontakt z nauczycielami z biblioteki szkolnej

INTELIGENTNY SYSTEM MONITOROWANIA JAKOŚCI POWIETRZA W OPOLU

Na bieżąco możecie śledzić stan powietrza w Opolu! Uruchomiliśmy Inteligentny System Monitorowania Jakości Powietrza. Sieć zbudowana dla miasta składa się z 25 czujników zlokalizowanych na budynkach placówek edukacyjnych, strażnicach OSP czy kościołach. Odczytują one w czasie rzeczywistym serię parametrów, a dane udostępniane są w formie mapy na https://airly.eu/opole/ oraz w darmowych aplikacjach AIRLY na Android oraz IOS.
Przypominamy także o prognozach jakości powietrza.

« [1] 2 3 4 5 z 14 stron »