Dzisiaj jest czwartek, 25 maj 2017r,

Rok szkolny - 2017/2018

Konkurs KELVION "Pochwal się swoja wiedzą oraz zaangażowaniem, a zyskasz uznanie w oczach pracodawcy" - zadanie nr 3

W zakładce KELVION - KONKURS pojawiło się drugie zadanie konkursowe. Zapraszamy do spróbowania swoich sił w zmaganiach z analizą danych.

Rok szkolny - 2016/2017

Staże Badawczo-Rozwojowe E(x)plory 2017

Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością zapraszamy uczniów Państwa szkoły do udziału w Stażach Badawczo-Rozwojowych E(x)plory 2017. Jest to niepowtarzalna okazja, aby korzystając z profesjonalnego zaplecza laboratoryjnego oraz wsparcia merytorycznego specjalistów przygotować własny projekt badawczy i zgłosić go do Konkursu Naukowego E(x)plory. Staże odbywają się w okresie wakacyjnym na uczelniach wyższych, w instytutach naukowo-badawczych oraz innowacyjnych przedsiębiorstwach.

„Nasz człowiek” na West Point

Absolwent klasy matematyczno – fizycznej III LO w Opolu, obecnie student Wojskowej Akademii Technicznej w warszawie, Bartłomiej Grzybowski, został nominowany na studia w prestiżowej West Point Academy w USA.

Uwaga klasy I a, II a

udział w spotkaniu z prof. Grzegorzem Francuzem, Dyrektorem Instytutu FilozofiiUniwersytetu Opolskiego

JAK BYĆ SZCZĘŚLIWYM?
w dniu 23 maja (wtorek) godz.11.40 – aula szkolna

Wywiadówki 18 maja 2017 r. (czwartek)

UWAGA UCZNIOWIE ZAINTERESOWANI Indywidualnym Tokiem Nauki z danego przedmiotu,

Szczególne osiągnięcia Agaty Książek z kl.3ga

– Finalistka Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, Laureatka I miejsca Wojewódzkiego Konkursu „W świecie finansów” oraz Laureatka I miejsca Wojewódzkiego Konkursu „Przedsiębiorczości i Wiedzy o Gospodarce”.

Kolejny sukces wspaniałego Judoki – Jakuba Pankowskiego

uczeń klasy I b naszej szkoły – III LO w Opolu, reprezentant KJ AZS Opole, zdobył złoty medal (w kat. do 66 kg) w XXIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach Halowych, która odbyła się w Gorzowie Wielkopolskim.

Wolontariusze PG9 i III LO pomagają podczas VII Maratonu Opolskiego

Przez dwa dni (13-14.maja) 89 wolontariuszy PG9 i III LO pomagało w organizacji 7 Maratonu Opolskiego. Sobotę spędzili w biurze zawodów przy ul. Piastowskiej 14a. Przygotowywali pakiety startowe dla biegaczy a następnie wydawali je zawodnikom. Część wolontariuszy świetnie radziło sobie w punkcie informacyjnym, tłumacząc zawodnikom trasy biegów, informując o miejscach parkingowych oraz o noclegach.

Sukces matematyczny gimnazjalistów w „Pitagorejczyku”

Drużyna naszego gimnazjum w składzie: Marta Jaceńków z kl. II i Wojciech Gabryelski z kl. III
zajęła I miejsce w VIII edycji Międzygimnazjalnego Konkursu Matematycznego PITAGOREJCZYK 2017.
W KLASYFIKACJI INDYWIDUALNEJ ZWYCIĘZCĄ ZOSTAŁ Wojciech, natomiast Marta zajęła III miejsce.

« [1] 2 3 4 5 z 8 stron »