Dzisiaj jest sobota, 10 grudzień 2016r,

Rok szkolny - 2016/2017

KONKURS WIEDZY NEUROBIOLOGICZNEJ – „BRAIN BEE” 2017 dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Konkurs organizowany jest przez Polskie Towarzystwo Przyrodników im. Kopernika i Koło Naukowe Studentów Neurobiologii UJ „Neuronus”.

Konkurs odbędzie się w dwóch etapach:
I - szkolny
II – ogólnopolski

Gratulacje dla Dominiki Kukurowskiej za zajęcie pierwszego miejsca w XXII finał Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy w Rolnictwie

Stypendia Ministra Edukacji Narodowej przyznane!!

3 uczniów naszej szkoły zostało tegorocznymi laureatami stypendium MEN przyznawanego za szczególne osiągnięcia w r. sz. 2015/2016. Są to:

Alicja Barysz, absolwentka klasy biologiczno - chemicznej, m.in. finalistka Olimpiady Biologicznej oraz konkursu naukowego E(x)plory

Michal Kopka, absolwent klasy Biologiczno - chemicznej, srebrny medalista tegorocznej Międzynarodowej Olimpiady Biologicznej

Agata Książek, uczennica klasy IIIA gimnazjalnej, m.in. laureatka V miejsca Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie oraz konkursów wojewódzkich: polonistycznego, Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej, Konkursu Przedsiębiorczości i Wiedzy o Gospodarce.

Gratulacje!!!

Lista tegorocznych stypendystów naszej szkoły -

MIKOŁAJKOWYTURNIEJPIŁKI SIATKOWEJ DLA KLAS 1 I 2 LICEUM

6 GRUDNIA (WTOREK)ZAPRASZAMY REPREZENTACJE KLAS 1 I 2 LICEUM NA MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SIATKÓWKI.
KLASY PIERWSZE SWOJE MECZE ROZEGRAJĄ NA LEKCJACH 2 I 3, KLASY DRUGIE NA LEKCJACH 4 I 5.
W SKŁAD REPREZENTACJI KLASY WCHODZI 4 CHŁOPCÓW I MINIMUM 2 DZIEWCZYNY.
RESZTĘ KLASY ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA.

Etap miejski przedmiotowych konkursów gimnazjalnych

w roku szkolnym 2016/2017
( zgodnie z zarządzeniem nr 21 Opolskiego Kuratora Oświaty z dn.31.08.2016r. r. w sprawie organizacji konkursów przedmiotowych)

Wojewoda Opolski wraz z Opolskim Kuratorem Oświaty zaprasza Państwa

Wojewoda Opolski wraz z Opolskim Kuratorem Oświaty zaprasza Państwa, nauczycieli oraz rodziców na spotkanie poświęcone zmianie ustroju szkolnego, które odbędzie się w dniu 9 grudnia 2016r. w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 29 w Opolu,

WIELOPOKOLENIOWE LISTOPADOWE ŚWIĘTO PIEŚNI

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Już tylko do końca listopada Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci czeka na zgłoszenia uczniowskich projektów badawczych do Polskiej Edycji Konkursu Prac Młodych Naukowców UE (EUCYS).

Warsztaty żonglowania

Serdecznie zapraszamy na warsztaty żonglowania, które odbędą się 24 listopada od 1 do 3 godziny lekcyjnej na auli szkolnej. W programie m.in. żonglowanie chustami, piłkami, kręcenie talerzami. Warsztaty odbędą się we współpracy z fundacją „ Dr Clown”.

25 LISTOPADA ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

« [1] 2 3 4 5 z 8 stron »