X

Ta strona używa cookie i innych technologii.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki internetowej.

Zespół Szkół Ogólnokształcących

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie
Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne

 
 

Dzisiaj jest wtorek, 01 grudzień 2015r, do wakacji pozostało 206 dni

Aktualności

Rok szkolny - 2015/2016

Finał X Konkursu Filmowego "Chcę żyć bezpiecznie"

Dnia 27.11 br. w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu odbył się Finał X Konkursu Małych Form Teatralno- Filmowych dla uczniów szkół gimnazjalnych miasta Opola oraz powiatu opolskiego pt. "Chcę żyć bezpiecznie". Konkurs polegał na nagraniu filmu profilaktycznego, ukazującego zagrożenia, z jakim młody człowiek może spotkać się na swojej drodze. Organizatorami konkursu była opolska Policja, Urząd Miasta Opola, Starostwo Powiatowe w Opolu oraz Fundacja Pro-Lege.

więcej »

MISTRZOSTWA OPOLA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

W dniu 4.11.2015r. odbyły się eliminacje halowej piłki nożnej dziewcząt, w których zawodniczki z naszego gimnazjum pokonując PG 1 dostały się do finałów. Mecze finałowe rozegrały 25.11., gdzie ostatecznie zdobyły IV miejsce. Gratulujemy sukcesu i mamy nadzieję, że za rok medal będzie Wasz. Trzymamy kciuki!

więcej »

WYNIKI ETAPU SZKOLNEGO OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

23 listopada odbył się szkolny etap Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia w którym wzięło udział 52 licealistów i gimnazjalistów.

więcej »

Zajęcia profilaktyczne "Ogarnij się już czas"

W październiku i listopadzie br. w naszej szkole zostały przeprowadzone zajęcia profilaktyczne pt. "Ogarnij się już czas". Zajęcia prowadził terapeuta uzależnień p. Paweł Andrzejuk (Stowarzyszenie Na Rzecz Ludzi Uzależnionych "To Człowiek" w Opolu). Dwugodzinne prelekcje objęły młodzież 5. klas licealnych- w sumie 152. uczniów.

więcej »

UWAGA !!!! OLIMPIADA

OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA ODBĘDZIE SIĘ W
PONIEDZIAŁEK 23 LISTOPADA
NA LEKCJI 5 (GODZ.11.40) W AULI

więcej »

ZŁOTO DLA NASZYCH SZACHISTÓW !!!

Wielki sukces osiągnęła drużyna naszego liceum w Mistrzostwach Opola w Szachach Drużynowych. W drodze po złoty medal zespół nasz nie miał sobie równych i pokonał wszystkie szkoły:

więcej »

Gala Konkursu "Sam nie palę i innym odradzam"

Już po raz VIII w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu odbyła się gala podsumowująca Wojewódzki Konkurs Fotograficzny "Sam nie palę i innym odradzam". Celem konkursu jest promowanie życia wolnego od dymu tytoniowego, dlatego też galę zorganizowano podczas Światowego Dnia Rzucania Palenia, który obchodzony jest 19 listopada.

więcej »

Weź udział w EUCYS 2016!

Prowadzisz samodzielne badania jeszcze przed maturą? Nie jesteś wyjątkiem!

Prześlij swoją pracę naukową i weź udział w Polskiej Edycji Konkursu Prac Młodych Naukowców UE!

Najlepsi młodzi uczeni Europy mają okazję zdobyć nagrody pieniężne i zaproszenia na staże w czołowych europejskich ośrodkach badawczych. Ale przede wszystkim to wspaniała szansa spotkania innych młodych pasjonatów nauki. Udział w EUCYS procentuje przez długie lata.

więcej »

V Listopadowe Święto PieśniPatriotycznej

"Przybyli ułani pod okienko", "Wojenko wojenko", "Piechota" - to tylko niektóre z pieśni, które zabrzmiały na "Listopadowym Święcie Pieśni . Ten niecodzienny koncert odbył się 18 listopada na auli LO nr III w Opolu. Wzięło w nim udział ponad 100 uczestników - uczniów opolskich szkół.

więcej »

Matura próbna z Operonu – 24.11 – 25.11.15 r. i 27.11.15 r.(wtorek, środa, piątek)

więcej »

« [1] 2 3 z 3 stron »

 

Liczba odwiedzin: 2296334

© 2010 ZSO Opole