Dzisiaj jest niedziela, 25 styczeń 2015r, do wakacji pozostało 152 dni

Człowiek odchodzi, pamięć pozostaje

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy w dniu 19 stycznia 2015 roku wiadomość o śmierci
Dr Danuty Nakonecznej
polskiej działaczki oświatowej, animatorki ruchu wspierania wybitnych uczniów i nauczycieli w Polsce, założycielki Towarzystwa Szkół Twórczych, Stowarzyszenia Szkół Aktywnych, Stowarzyszenia Nauczycieli Olimpijskich, inspiratorki powstania Stowarzyszenia Szkół Aktywnych Regionu Opolskiego oraz autorki wielu ważnych publikacji naukowych i popularno-naukowych.

Tak trudno uwierzyć w to, że już się nie zobaczymy.

Tytuł „Złotej Szkoły 2015” - Ranking Liceów Ogólnokształcących 2015

Opolska Trójka zajęła wśród ponad pięciuset liceów w kraju miejsce 27; 17 w rankingu olimpijskim
– i oczywiście – I miejsce w Województwie Opolskim.

Ferie zimowe

W okresie ferii zimowych zapraszamy uczniów na zajęcia przedmiotowe:

Podziękowania dla ZSO z Domu Samotnej Matki z Dzieckiem

INFORMACJA O STYPENDIACH MOTYWACYJNYCH

Jesteś rodzicem maturzysty? Praktycy uczący skutecznego działania pomogą Twojemu dziecku zdać.

Ważna informacja dla uczniów mieszkających w Internacie Zespołu Szkół Mechanicznych w Opolu !!!

Studniówka III LO w Opolu

Konkurs literacki „Hobbit. Bitwa Pięciu Armii”

Kino Helios Opole i Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Opolu Zapraszają młodzież szkolną do wzięcia udziału w konkursie literackim na recenzję filmową.

Konkurs trwa od 26.12.2014r. do 15.02.2015r.

Wizyta na Yale University?

Drodzy licealiści:
Marzy Wam się wizyta na Yale University? Chcielibyście wziąć udział w prestiżowym letnim programie edukacyjnym Uniwersytetu Yale aby na własnej skórze poczuć klimat jednej z najbardziej elitarnych amerykanskich uczelni oraz przeżyć przygodę swojego życia?
Zapraszamy do udziału w webinarze na temat programu

« [1] 2 3 z 3 stron »