UWAGA !

Zgodnie z Zarządzeniem nr 15 Opolskiego Kuratora Oświaty z dnia 18 kwietnia 2016 roku nastąpiła zmiana terminów postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2016/2017 do gimnazjum i liceum.

Dzisiaj jest piątek, 06 maj 2016r, do wakacji pozostało 49 dni

Rok szkolny - 2015/2016

Maraton 2016- odbiór koszulek

Psycholog szkolna prosi o odbiór koszulek dla wolontariuszy na VI Maraton Opolski 2016. Proszę przedstawicieli klas- przewodniczących o odbiór koszulek na portierni szkoły w dniach 5 i 6.maja (czwartek- piątek) w godz. 12:00- 16:00.
Koszulki będą wydawane według listy.

MATURA 2016

122 tegorocznych maturzystów naszego liceum rozpoczęło egzaminacyjne zmagania, które potrwają aż do 24 maja. POWODZENIA !!!

Marcowe wydanie KIWI

Przed Wami kolejny numer naszej gazetki szkolnej! Życzymy wszystkim miłej lektury. :)

UWAGA KANDYDACI DO KLAS PIERWSZYCH (r. szk. 2016/2017) PUBLICZNEGO GIMNAZJUM NR 9 DWUJĘZYCZNEGO W OPOLU !

Test predyspozycji językowych obowiązkowy dla kandydatów do klas pierwszych odbędzie się 18 maja 2016r. o godz. 9.00. w auli budynku ZSO przy ul. Dubois 28.

Uwaga uczniowie i rodzice - dni 2 i 3 maja są dniami wolnymi

Uwaga uczniowie i rodzice uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Opolu !
Przypominamy, że zgodnie z planowaną organizacją roku szkolnego 2015/2016
dni 2 i 3 maja są dniami wolnymi.
W dniach 4,5 i 6 maja odbywają się egzaminy maturalne w części obowiązkowej i dla uczniów gimnazjum oraz klas I i II LO są to dni wolne od zajęć dydaktycznych.

Zmiany w terminach rekrutacji

UWAGA !

Pożegnanie klas maturalnych 2015/2016

28 kwietnia 2016r.

GALA KONKURSU "TERAŹNIEJSZOŚĆ – BEZ PRZYSZŁOŚCI”

Anna Ralko, uczennica kl. IE Liceum Ogólnokształcącego została laureatką konkursu literackiego pt. "Mój rozwój warunkiem satysfakcjonującego życia w społeczeństwie", realizowanego w ramach programu „Narkotyki teraźniejszość bez przyszłości”.

Majowe święta inspiracją dla gimnazjalistów

Uczniowie klas II i I gimnazjum w ramach zajęć z historii i wiedzy o społeczeństwie oraz plastyki przygotowali projekty plastyczne i plakaty upamiętniające rocznicęuchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz Dzień Flagi.
Są to zarówno prace plastyczne, jak i bogaty zestaw informacji historycznych i ikonograficznych, które można oglądać na szkolnych korytarzach oraz w gimnazjalnej galerii Kola(rz)ż.

Konferencja o 1050. rocznicy Chrztu Mieszka/państwa polskiego z udziałem uczniów III LO

22 kwietnia grupa uczniów III LO wzięła udział w konferencji popularno-naukowej, zorganizowanej w ramach Dni Opola, z okazji 1050 rocznicy Chrztu Polski. Prelegenci zaprezentowali referaty dotyczące chrystianizacji Polski w świetle źródeł pisanych i archeologicznych.

« [1] 2 3 4 5 z 15 stron »