Szanowni Państwo.
Uczniowie i Rodzice/Opiekunowie naszych Uczniów.

W związku z ogłoszeniem przez Ministra Edukacji Narodowej i Nauki rozporządzenia z dnia 23 października 2020 r. zmieniającego  rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem Covid-19 informuję, że
nauka zdalna prowadzona będzie do 8 listopada 2020r.

Zasady wprowadzone w III LO dotyczące kształcenia na odległość od dnia 21.10. br. obowiązują nadal.

Na stronie www.lo3.opole.pl zamieszczone są plany lekcji oraz harmonogram koniecznych zmian.

Bardzo proszę o stały kontakt z wychowawcami, nauczycielami i dyrekcją szkoły poprzez e – dziennik.

Życzę zdrowia,
z poważaniem

Dzisiaj jest wtorek, 27 październik 2020r,

Rok szkolny - 2020/2021

18 Opolska Jesień Literacka

Zajęcia dla maturzystów z fizyki

Miejskie Centrum Wspomagania Edukacji w Opolu, przy ul. Powstańców
Śląskich 19, zaprasza uczniów szkół średnich, którzy

POTRZEBNI WOLONTARIUSZE

Drodzy uczniowie,

W tym roku ponownie startujemy z projektem Klinika Matmy. Chcemy pomóc dzieciom pracowników opieki zdrowotnej udzielając im nieodpłatnych korepetycji z różnych przedmiotów szkolnych. Klinika Matmy zrzesza wolontariuszy, którzy chcieliby poświęcić trochę czasu, by pomóc dzieciom pracowników służby zdrowia podczas pandemii.

Ponad 60 uczelni z Wielkiej Brytanii podczas dni otwartych online

British Council zaprasza na Study UK Europe. Do 13 listopada osoby zainteresowane studiami w Wielkiej Brytanii mogą spotkać się online z przedstawicielami ponad 60 brytyjskich uczelni, m.in. wziąć udział w warsztatach i webinariach.

Szanowni Państwo. Uczniowie i Rodzice/Opiekunowie naszych Uczniów

W związku z ogłoszeniem przez Ministra Edukacji Narodowej i Nauki rozporządzenia z dnia 23 października 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem Covid-19 informuję, że nauka zdalna prowadzona będzie do 8 listopada 2020r.

Budżet Obywatelski Miasta Opola

Prymusi Opolszczyzny nagrodzeni. Najlepsi nauczyciele i uczniowie Opolszczyzny otrzymali nagrody marszałka województwa

58 uczniów szkół podstawowych i średnich regionu otrzymało Nagrody Marszałka Województwa Opolskiego Prymus Opolszczyzny. To nagroda przyznana uczniom za szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2019/2020.

Szanowni Państwo: Uczniowie i Rodzice/Opiekunowie

W związku ze zwiększającą się ilością uczniów i nauczycieli III LO w Opolu kierowanych na kwarantannę i nadzór epidemiologiczny w ostatnim czasie, mimo przejścia od wczoraj pracy szkoły na tryb hybrydowy

INFORMUJĘ - NA PODSTAWIE POZYTYWNEJ OPINII PPIS W OPOLU
ORAZ ZGODY ORGANU PROWADZĄCEGO SZKOŁĘ-
ŻE ZAWIESZAM ZAJĘCIA WE WSZYSTKICH ODDZIAŁACH PLO NR III W OPOLU
OD 21.10.2020.r DO 30.10.2020r.
CO OZNACZA, ŻE W TYM OKRESIE ZAJĘCIA REALIZOWANE BĘDĄ W TRYBIE ZDALNYM

PLAN DLA KLASY 3D - 20 października 2020

MISTRZOSTWA OPOLA W SZPADZIE 2020

14 listopada odbyły się w Opolu Zawody sportowe MISTRZOSTWA OPOLE W SZPADZIE 2020 I tak uczniowie naszej szkoły reprezentujący klub sportowy UKS START OPOLE uplasowali się
na miejscu 1 - w kat. szkół średnich Kacper Lubiewski i z kl. 2 AN z tytułem MISTRZA OPOLA 2020 i na miejscu 2 - w kat. szkół średnich Zuzanna Zarek z kl.2 BN z tytułem v-ce MISTRZA OPOLA 2020. Gratulujemy wspaniałych osiągnięć naszym uczniom i życzymy następnych zwycięstw.

« [1] 2 3 4 5 z 14 stron »