Dzisiaj jest środa, 16 kwiecień 2014r, do wakacji pozostało 72 dni

Wygrana zespołu III LO w konkursie
IGRZYSKA EKONOMICZNE

Pokaz filmu FELIX w reż. Ewy Szyszki kl. I b

Środa- godz. 11.40 ( lekcja 5) w auli: pokaz filmu FELIX w reż. Ewy Szyszki kl. I b
oraz spotkanie z reżyserką !!!!
Zapraszamy klasy I LO
Nie siedzę pod blokiem bezproduktywnie tylko coś robię i działam!” – „Felix”
krótkometrażowy film ludzi z zapałem!

Festiwal Sprintu

Dnia 7.03 uczniowie klas gimnazjalnych i licealnych wzięli udział w zawodach lekkoatletycznych „Festiwal Sprintu” organizowanych przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Opolu (sekcja lekkiej atletyki), Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej.

Złap Misia i wygraj w grze ulicznej 1000,00 zł.

Do uczestnictwa niezbędne będą: zgłoszenie/rejestracja, telefon z możliwością fotografowania, odbierania i wysyłania mms-ów, i środek transportu: rower lub zdrowe nogi, lub inny środek transportu, oraz koniec języka za przewodnika.

Uwaga uczniowie, rodzice i opiekunowie !!!

W związku z organizacją dowozu uczniów niepełnosprawnych na terenie miasta Opola do szkół w roku szkolnym 2014/2015 przypominamy o konieczności złożenia indywidualnego wniosku wraz z wymaganymi dokumentami do sekretariatu Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Opola , ul. Sienkiewicza 3, do dnia 16 maja br.

Spotkanie z prof. Philip’em Zimbardo

Przedstawiciele III LO wzięli udział w spotkaniu ze światowej sławy psychologiem nauk społecznych, Philipem Zimbardo, który gościł w Miejskim Centrum Kultury w Rudzie Śląskiej – miejsca prac Międzynarodowego Instytutu Dialogu i Tolerancji im. Jana Karskiego. Prof. Zimbardo to nie tylko wspaniały popularyzator psychologii, emerytowany profesor Uniwersytetu Stanford (stąd nazwa jego najsłynniejszego eksperymentu ), autor kultowej publikacji „Psychologia i życie”, ale również zaangażowany w aktywizację społeczną młodych ludzi propagator „genu bohatera w życiu codziennym”.

Z EKONOMIĄ I HISTORIĄ ZA PAN BRAT

OGÓLNOPOLSKIE FINAŁY OLIMPIAD: FILOZOFICZNEJ,
EKONOMICZNEJ I HISTORYCZNEJ.

PROJEKT KARTKI WIELKANOCNEJ 2014

7 kwietnia odbyło się uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego PROJEKT KARTKI WIELKANOCNEJ.

Wojewódzki Konkurs Przedsiębiorczości i Wiedzy o Gospodarce!!!

Konkurs został zorganizowany w ramach projektu Narodowego Banku Polskiego a jego organizatorem i gospodarzem w etapie finałowym był Zespół Szkół Ekonomicznych im. Gen. S. Roweckiego „Grota”.

Uwaga Rodzice /Opiekunowie tegorocznych maturzystów!

Zapraszamy na ostatnie szkolne wywiadówki dla klas III LO
w dniu 10 kwietnia br. o godz. 17.00.

« [1] 2 3 4 5 z 5 stron »